Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolásnál mennyire fontos a...

Guggolásnál mennyire fontos a hasi légzés?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon szoktam figyelni rá, csak veszek egy nagy levegőt. Ez tényleg annyira fontos lenne? Ha igen, akkor hogy kell csinálni?
2017. máj. 10. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Fontos. Így vagy stabil. Hasba kell venni egy nagy levegőt, nem egy nagy megfejtés.
2017. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyobb súllyal is tudsz dolgozni. Kiállsz mielőtt lemész tele töltöd a hasadat levegővel ha van akkor csak ilyenkor szorul meg amikor tele van a hasad levegővel!

Így stabil.

2017. máj. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*ha van öv
2017. máj. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. És hogy kéne hasba venni a levegőt? Mert akárhogy veszem a levegőt, nem látok különbséget.
2017. máj. 11. 05:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak vegyél egy nagy levegőt és megemelkedik a hasad,nem ? Férfi vagy?
2017. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miközben veszed a levegőt ezzel egyidőben told ki a hasad. Így oda megy egy csomó levegő, nem csak a mellkasba. Jobban nem tudom elmagyarázni.
2017. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem. És csak guggolásnál kell így venni a levegőt, vagy más gyakorlatnál is?

Vagy minden gyakorlatnál máshogy kell venni a levegőt?

2017. máj. 11. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden összetett gyakorlatnál érdemes ezt a légzést alkalmazni, tehát, mint a fekvenyomás, felhúzás, mellről nyomás. De pl. egy oldalemelésnel felesleges szerintem.ó
2017. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!