Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel vigyem be a szénhidrátot...

Akos000 kérdése:

Mivel vigyem be a szénhidrátot és a zsírt szálkásításkor?

Figyelt kérdés
75 kilo vagyok, 186 cm. Napi 145g ch t , 155g fehérjét, 17g zsirt viszek be 6 érkezéssel plusz egy turmixxal. Szeretnék még bevinni plusz 18-20 g zsírt, de nem tudom hogy mivel. Tudnátok pár olyan kaját mondani amivel be tudom vinni? Illetve a ch mat eddig csak barna rizsből, puffasztott rizsből, zabpehelyből illetve zöldségekkel fedeztem. Burgonyát lehet enni? Illetve tésztákat? Hallottam hogy teljes kiőrlésű tésztákat lehet , de mrlyik jobb ez vagy a rizs? Szálkásítás a célom!

2017. máj. 13. 08:02
 1/6 Cortez70 ***** válasza:

Lenmag olaj, olíva, magvak.

Ehetsz tésztát, krumplit is.

2017. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen magvakra gondolsz? Tökmag? Mogyoró? Makrotápanyagok alapján válasszak,vagy teljesen mindegy, hogy milyen mag?
2017. máj. 13. 09:22
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Amiket írtál azok jók, vagy a dió is. Nézd a tápanyag tartalmat és úgy számold bele.
2017. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reggelihez egyem meg azt a plusz 18-20 gram plusz zsirt? Vagy edzés előtt /után?
2017. máj. 13. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön ki neked olyan kevés zsír? Én örülök, ha 50g alatt tudok maradni diéta alatt zsírban.
2017. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A húst olaj nélkül sütöm, sütő zacskóban, a rizshez nem teszek olajat, a tojásnak nem eszem meg a sárgáját. Így igazából csak annyi zsírt viszek be amennyi van a kajákba alapból (zabpehely, csirkemell, cottage sajt/túró)
2017. máj. 13. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!