Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van finom vegan fehérje?

Van finom vegan fehérje?

Figyelt kérdés
Sajnos allergiás vagyok a tejfehérjére és mivel megfelelő mennyiségű fehérjebevitel érdekében fehérjeport kell fogyasztanom, csak a vegant engedhetem meg magamnak. Elég sokat próbáltam már és mindegyiknek borzasztó íze volt. Létezik olyan ami esetleg finom is, vagy legalább elviselhető? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2017. máj. 13. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a tejfehérjére vagy allergiás, akkor még mindig ott van a marha vagy a tojás fehérje mint lehetőség, ezek szerintem nem olyan rosszak, mint pl.a borsó.
2017. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig három féle borsó, és két féle rizs fehérjét próbáltam, de egyikre sem mondanám azt, hogy finom volt. A rizs fehérjék tűrhetőbbek voltak. De amúgy a borsót is meg lehet szokni (finom soha nem lesz).
2017. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna nem ismerem a fehérjeporokat (ha nekem kéne, ami esélytelen, én is vegánt lennék kénytelen enni s feltétlenül olyat, amiben nincs olyan édesítőszer, amit utálok), de ha el se tudod nyomni az ízüket, akkor a nagy kutakodás mellett én belegondolnék, hogy hogyan vihetném be ételből a fehérjét. Azt tapasztaltam, hogy némi próbálkozzással, kreativitással sokat el lehet érni, az embernek szükséges fehérje bevitele ritkán okoz jogosan problémát. Persze sokfélék vagyunk, étrend, ízlés, kalóriaigény. De ez is egy irány, ha a másik út egyelőre járhatatlan.
2017. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én kaptam anyumtól egy adag vegán fehérjét, nagyon őrültem neki, de magába mikor ittam volna hányingerem lett tőle. Azután zabkásába tettem úgy mennyei lett és hamar el is fogyott így :D
2017. máj. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!