Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Varrott sebbel ti mennétek...

Varrott sebbel ti mennétek edzeni?

Figyelt kérdés
Anyajegyemet vették le.A sebész azt mondta,hogy emelhetek vele,de itthon nem akarnak elengedni,mert mi lesz ha kiszakad

2017. máj. 15. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem.
2017. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt konkrétan ilyen esetem, varratszedésig nem mentem edzeni. Utánna is óvatosba kezdtem.
2017. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt hozzá teszem, hogy nekem elég szar helyen volt,majdnem a két mellkas között.
2017. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kizárt, még varratszedés után sem szabad terhelni 8-10 napig. Ez attól is függ hol van az a varrt seb.

Nekem volt hogy a kezem műtötték és mondta az orvos hogy semmivel ne erőltessem meg, tehát ne szorítsam ökölbe, ne emeljek az evőeszközön kívül semmit és vigyázzak nagyon mert szakadhat akár a belső varrat is ami még nagyobb bajjal járhat.

Persze én hülye 3 nappal a kis műtét után telibe ráfogtam a kilincsre egy nehezen nyíló ajtón persze és húztam tiszta erővel, olyan erősen és lendületből hogy persze hogy 2 öltés felszakadt és belül is sérült. Egyből sürgősségi, olyan leb.aszást kaptam hogy csak lestem és gyakorlatilag újra kellett műteni.

2017. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne menj, gondolj bele ha pár napot kihagysz annak még nem lesz negatív következménye, de ha felszakad a seb, heteket várhatsz utána. Fogd fel úgy, hogy erőt gyűjtesz a későbbi edzéshez.
2017. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A csuklyám hátsó részém van.2 hét az nem kis idő kihagyás.Ez csak egy anyajegy volt,nem egy szívműtét.Nem is értem,minek kell 2 hétig bent hagyni.Másnak 5 nap után már leveszik
2017. máj. 15. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ne csinálj olyat amivel a seb maga feszül, terhelve van. Tehát például valami lájtos karozástól valószínűleg nem lesz baja. Fekvenyomás, guggolás, háttámlás gyakorlatok, lehúzás, én ezeket nem erőltetném a varrattal.
2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Két hétig nem szabadna edzened?
2017. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felhúzást lehet?
2017. máj. 16. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!