Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dobhatom ki az egykezes sulyzot?

Dobhatom ki az egykezes sulyzot?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy 28 kg-os sulyzot,ami ma erkezett meg...

22 ezer forint volt...

Igy nez ki : [link]


Ezt nagyon csunyan beneztem,mert sokkal nehezebb mint gondoltam...

Tudom cserelheto tarcsasat kellett volna vegyek,de mar keso banat...Ezek utan mar nem veszek tobbet semmilyent az tuti...


Az egyetlen gyakorlat amit valamennyire tudtam csinalni vele,hogy felterdepeltem az agyra es emelgettem mellette egy kezzel...ezt meg elveztem is,csak az a baj hogy ugy meghuzodott a derekam,hogy alig tudok most ulni...


Jelenleg a kondiciom nagyon gyenge...

Most 2-3 honapig majd nyomom a fekvotamaszokat...

Utana maj elovehetem a sulyzot es alapos bemelegites utan probalkozhatok ismet ezzel a gyakorlattal...?


Vagy dobhatom ki,mert amugy sem sokat er ez az 1 gyakorlat tipus a derekgyilkolason kivul...?



2017. máj. 15. 20:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Fekvenyomni tökéletesen lehet vele.
2017. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Fekvenyomni 2 kezzel?

1 kezzel tul nehez lenne...

2 kezzel meg nem jo mert tul rovid a cso...

2017. máj. 15. 20:48
 3/25 anonim ***** válasza:
Egy pár fix súlyzónak nem sok értelme van, de azért ne dobd ki. Tanulj az esetből, és vegyél külön rudakat, meg súlyokat. Ez a pár súlyzó is jó lesz valamire, de addig még fejlődnöd kell.
2017. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ez 1 db. 28 kg-os sulyzo,nem egy par...


Hat annyit tanultam,hogy a sulyozas nem nekem valo... Kepzeletben mar nyomattam ezerrel a gyakorlatokat,de a valosag kiabrandito volt...

Vagy en vagyok qrva gyenge,vagy ez a 28 kg nagyon sok egykezesnek...

2017. máj. 15. 21:03
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon fail xD
2017. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
elég hülye vagy
2017. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Epic Fail
2017. máj. 15. 21:13
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
De sok eszed van... egy állítható 10kg-os is sok lett volna az elején
2017. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Gyenge emberek nem 28 kilóssal kezdenek :D Guggoláshoz talán jó lesz, nem egy egykezessel szokás, de végülis megfogható. Mondanám a fej mögötti tricepszgyakorlatot, amihez 1 egykezes kell s 2 kézzel fogod, de ahhoz kicsit nehéz neked, bizonyára. Nem baj, eljöhet még az az idő...


De miért rendel valaki egy egykezest, főleg, ha nem tudja, mit tud vele kezdeni? Bemész a Decathlonba, megemelsz egy súlyt s máris megtudod, elbírod-e :D

2017. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
serleg guggoláshoz,szumó felhúzáshoz jó lesz egy darabig.
2017. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!