Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét vegyek?

Milyen fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés

Már edzek 1 éve, de eddig még nem akartam táplálékkiegészítőt szedni. De úgy gondolom h itt az ideje egy kis újításnak. Viszont nem szeretnék drágát venni. Power protein, MHN 100% whey pro vagy a stillmass-nál gondolkodtam. Árban ezek a kedvezőek. Talán edzés utánra kellene nekem.

Reggelim tojás lenne, ebéd az változó aztán délután szerintem megoldható a csirkemell estére pedig megint tojás. Ezért akarok edzés utánra. Mellé C vitamin meg esetleg egy kis szőlőcukor.



2017. máj. 16. 10:44
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
Szojás szart ne vegyél, tehát a power az kuka. Amúgy biztos kell por, nincs meg szilárd kajából a napi 1,5-2g x ttkg fehérje?
2017. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minden nap biztos h nem tudom bevinni sajnos. Ezért is lenne jó egy ilyen megoldás. És mivel sajnos most nem vastag a pénztárcám így nem szeretnék drága megoldást sem.
2017. máj. 16. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Biotech olcsó márkája, mint a scitecnek a full force.

2017. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na eddig ez nagyon elnyerte a tetszésem. 3,178kg 10.000 forintért ajándék, véleményeket olvasva pedig nagyon jónak tűnik. Viszont ez csak vaníliában van? Végül is ezen nem fogok fenn akadni, de nagyon régen vettem egyszer egy vaníliásat meg egy csokisat. és a csokisat az utolsó adagnál sem untam a vanilíásnál pedig a felénél már nem esett olyan jól.
2017. máj. 16. 13:44
 5/12 Cortez70 ***** válasza:
Ez jónak néz ki, megéri. Alul a hozzászólásokban írja valaki, hogy csokisban finom, akkor lehet abban az ízben is van.
2017. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen én is néztem, találtam is csokisban viszont az azt hiszem nem akciós. Drágább jóval.
2017. máj. 16. 15:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az oldal azt mutatja h van a 3 kilósba csokis.
2017. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nektek sem jön be most az oldal?
2017. máj. 16. 18:57
 9/12 Cortez70 ***** válasza:
Nekem bejön és most látom a csokist is.
2017. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Így van, megtaláltam. Nagyon köszönöm a segítséget. Mai napon ezt meg is rendelem. Szerintem ettől jobbat ilyen áron nem találok.
2017. máj. 16. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!