Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt a két tápkieget ajánlatos...

Ezt a két tápkieget ajánlatos együtt szedni, vagy ne legyek mohó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Vagy esetleg elég az egyiket? Diéta, aerob és súlyzós edzés mellé, kaja természetesen rendbe van rakva már 4 hónapja és egy adott edzésterv mentén haladok. De le kellene még adnom olyan 25 kg-t, eddig 10 ment le. Gondoltam, kicsit meg kéne gyorsítani a dolgokat.


2017. máj. 17. 10:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Fekete Laci meg az erősemberek krémjével van, mégse fogadnék tőle táplálkozási tanácsokat...
2017. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy gyökér,aki nem ért is ért hozzá kellő képpen. Ahogy sajnos az "elit" sem. De használd nyugodtan,bajod nem lesz tőle egy kicsit a pénztárcád bánhatja.
2017. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Cortez70 ***** válasza:
88%
Mindegy mit hiszel, akkor sem ér semmit a karnitin. Olvass utána. De amúgy nekuknk mindegy mire cseszed el a pénzt.
2017. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egy-két kávét igyál edzés előtt azt ennyi.
2017. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Cortez70 ***** válasza:
Írtam hogy lehet együtt használni, nem tudom mi bajod. A fogyatékosozás meg durva, én nem sértegettelek.
2017. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Úgy imádom, mikor hájas kisgyerekek jönnek osztani az észt...
2017. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező,az a nagy utánaolvasás,ha pár kommentet elolvasol a shopbuilderen az adott termék alatt,amik valószínű,hogy nem is igazak?Diéta+aerob és súlyzós edzés kell,ennyi a nagy titok.

Ha felteszel egy kérdést,de leszarod a véleményeket,mert te már eldöntötted,akkor az a te dolgod.Dőlj be csak a reklámnak,az ilyen szerencsétleneken gazdagodnak meg a tápkieg cégek,mint te és röhögnek a markukba,hogy milyen könnyen bekajáltad az egészet.

2017. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a tökömet akarsz még gyorsítani a fogyáson b.azmeg?Hogy heti 10 kiló menjen le rólad vagy mi?Ha jó ütemben halad a fogyás,akkor maradjon ez így,semmiképpen ne gyorsíts,mert izmot fogsz veszíteni!
2017. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
44%

Szájkaratét nem olvastam, de a kérdésre a válasz:

Lehet szedni, sőt ajánlott, DE ha magas a vérnyomásod akkor nem javaslom. Illetve ez az l-karnitin kb kidobott pénz és főleg nem rágótablettába vennék.

Annyit láttam, hogy valaki írta a placebót, remélem mindenki elolvasta ezeknek a termékeknek a hátoldalát, de azért segítek: Táplálékkiegészítő ami NEM helyettesíti a megfelelő étrendet ;) Tehát segít, más kérdés, hogy segít-e annyit, hogy anyagilag megérje.

2017. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Egy olyan termék, amiből bőven eleget bevisz az ember a táplálkozással valamint a saját dzervezetünk is előállítja magának... na egy ilyen termékre egész nyugodtan lehet m9ndani, hogy placebo...

Mivel hiába viszel be belőle többletet, semmi +hatása nincs.

2017. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!