Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez hihető ez a formaváltozás?

Ez hihető ez a formaváltozás?

Figyelt kérdés

Azt írja, 88 kg volt a diéta elején is meg a végén is. Mehetett valami okosság?


[link]


Ráadásul kint van az egyik heréje is félig.


2017. máj. 17. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szövegértés ????


Szteroid hasznaló igen, nyilvánvaló, de nem " sok cucc ".


Istenem...

2017. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Cortez70 ***** válasza:
De, ez sok cucc. Nem minden cucc vagy dopping szteroid kisgyerek. Tudod pl a növi vagy az inzulin is hormon, de nem szteroid hormon. Vagy a vízhajtó is cucc, de nem szteroid. Na ennyi, kis tudatllan, menj és anyikadnak ugass be máskor.
2017. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Tudod, annyira szánalmas, hogy azt hiszed most leoltottál, és megmagyaráztad nekem a tutit. Ha szeretnéd, akkor jogilag is levezetem neked hova tartozik a tesztoszteron, a gh, vagy a peptidek.


Elkanyarodtál egy olyan személyeskedésbe, ahonnan sehogy nem tudnál kijönni, ha akarnám. Lásd ki vagyok, meghagyom az örömöd.


A vitához továbbra is: ehhez a formához egyáltalán nem kell " sok cucc " vagy horror dózisok vagy bármi. Ez egy olyan forma, amit megfelelő odafigyeléssel, standard mennyisségekkel, és tipusokkal el lehet érni.

Részemről ennyi.

2017. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Cortez70 ***** válasza:
Cuccnak hívjuk ezek összességét. Akkor is ha neked nem tetszik töki. A standard mennyiseg meg nem kevés egy natural által termelt tesztohoz kepest. Szóval sok az a cucc hiába okoskodsz.
2017. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nyilván bazz, egy naturálnak sok persze. De ezt egy heti 2-3 susta - boldenon, illetve később propi - wini kombóval / na itt kicsit nagyobb mennyiséggel / lehet hozni. Semmi extra GH, vagy Clen vagy bármi, nem szükséges hozzá.


Bár már énis kezdek fikciókról beszélni, ki tudja mit, hogy reagál le a teste...

2017. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Cortez70 ***** válasza:
Ez már eleve 4 féle kox amit írtál, ami nálam már a sok megítélésbe esik, de mehetett ott clen és vízhajtó is simán.
2017. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Cortez70 ***** válasza:
Ja és az egyéb gyógyszert nem írtam ami kell. Kúra közben pl provi, hCG, és majd tamoxifen, stb. Ez így a szteroidokkal már lehet sok egy natural szemében.
2017. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Valóban, ez így egy naturál szemében sok. Kissé elbeszéltünk egymás mellett.


Én abból az aspektusból néztem, hogy versenyzőnek, versenyszinten, mi minősül soknak.


Azokat a horror 3000-es dózisokat, amiket magyar viszonylatban hallani, biztosan nem használja.

2017. máj. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Cortez70 ***** válasza:

Ismerek pár arcot ( nem versenyzők), akik simán tolják a heti 2-3 g tesztot, de mégsem néznek ki így. Az is genetika, hog ki hogyan reagál a cuccra vagy szar anyagot vesznek és a fele sincs benne hatóanyagbol. Nem tudni.

De én inkább a sokat úgy értettem, hogy sokféle. Mert 8-10 gyógyszert már tarthatunk soknak a nullához viszonyítva. :). Peace.

2017. máj. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!