Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyes emberek miért járnak...

Egyes emberek miért járnak konditerembe drágán, amikor mindent ellehet végezni egy zsák cementel, fekvőtámasszal, és egy-két gömbsúlyzóval otthon is?

Figyelt kérdés

Én amikor mellkasra edzem akkor reggel este csinálok 5x 25 fekvőtámaszt, teljesen szabályosan, pár perces pihenőkkel.


amikor karra, akkor kifordított fekvőtámaszt nyomok. Vállra is van fekvőtámasz, de arra ott vannak a gömbsúlyzók, kirobbanás stb... Lábra a legjobb a cementes zsákkal guggolni, illetve ha nem elég a fekvő akkor a hátamon zsákokkal fekve nyomni. Az egykezes fekvőtámaszok a legdurvábbak, de rohadtul jók. én ezeket csinálom leginkább, na meg kötelet mászok láb nélkül. ehhez csak egy kötél kell egy oszlopra. igazából nem vagyok annyira felfújt mint konditermes barátaim, de az izmaim keményebbek, és sokkal erősebb vagyok náluk. fehérjére próbálok figyelni, de sokszor inkább azt eszem amit kívánok. Célom hogy erős legyek nem pedig felpuffadt. És mindezt ingyen! Nem azért mert nem tudnék kondi bérletet venni, hanem sokkal több kihívás van egy egykezes fekvőtámasz sorozatban mint egy fekvőpadon, mellesleg biztonságosabb is.


2017. máj. 20. 19:17
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
huh, sok minden kimaradt, pl a kézenállásból való fekvő és ilyenek.
2017. máj. 20. 19:22
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

Mert jól akarnak kinézni.

Nem akarnak olyanok lenni, mint egy kis nyeszlett kutyasz*r, de ha neked ez a célod, csináld, amúgy is elfogod b*szni ennyi ésszel.

2017. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Tehát te súlyzós edzést csinálsz.

Konditerem azért jó, mert ott vannak konkrétan gyakorlatokra kiépített gépek.

Persze, otthon is lehet fejlődni, és pár év alatt egy elég szép formát össze lehet hozni, de a konditerem talán egy ici picit hatásosabb lenne.

Persze ha milliomos az ember, és meg tud venni mindenféle gépet otthonra amik általában vannak 1 konditerembe, akkor az mégjobb.

Tehát te saját testsúlyós edzést csinálsz, ami szálkás megjelenésle, és nem olyan telt izmok elérésére szolgál.

A kondis, súlyzós edzéssel pedig egy elég állat formát is ki lehet hozni, bár azért verseny szinten már kell egy kis cucc is hozzá.

2017. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Nem akarnak olyanok lenni, mint egy kis nyeszlett kutyasz*r, de ha neked ez a célod, csináld, amúgy is elfogod b*szni ennyi ésszel."


Lol :D nyeszlett kutyaszar. Minden vagyok csak az nem. Hidd el jól is nézek ki, teljesen arányos vagyok és erősek az izmaim. jó pár éve űzöm, és eddig még nem rontottam el. Amúgy van egy határ. én ezt a 85-90 kilóban állapítom meg. felette már teher a szívre a nagy súly. akár izom akár zsír, nem hiába hal meg szívelégtelenségben a testépítők nagy része...

2017. máj. 20. 19:26
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem csak a saját súlyommal edzem. Amúgy sokkal nehezebb egy gömbsúlyzót uralni, mint egy sima súlyzót, illetve nehezebb egy vagy két nagy cementes zsákot megtartani, mivel nem stabil.
2017. máj. 20. 19:28
 6/24 anonim ***** válasza:
Túlsúly esetén megy teher a szívre. Ha natúrba csinálod, akkor meg nem tudsz annyi izmot felszedni, hogy túlsúlyban legyél, nagy teher legyen a szíveden. Kivéve ha zsírdisznó vagy.
2017. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
54%. Szerintem inkább ne beszélsz! :(
2017. máj. 20. 19:32
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De hajrá, mert olyan tested lesz ettől a programtól, hogy letudsz majd birkózni egy bikát, amin Boló ül. Sőt olyan erőd lesz, hogy 2 hadsereget legyőzöl, egyiknek J.Bieber, másiknak Jason Genova lesz a vezetője. A katonák pedig neandervölgyi génjük lenne, a sereg másik fele pedig gorillákból állna.
2017. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Cortez70 ***** válasza:
44%
Jó kis trollkérdés. Nice try. :)
2017. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Dobhatnál fel egy képet magadról terminátor :D

Amúgy meg megnéznélek nyomsz ki mondjuk 150 kilót könnyedén;)

És miből gondolod, hogy erős vagy?

2017. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!