Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon melyik mozgásforma...

Otthon melyik mozgásforma lenne az optimálisabb? "Kis" kondi terem vagy saját testsúlyos gyakorlatok ( némi eszközzel persze)?

Figyelt kérdés
Abban az esetben gondolom,ha csak így 3-4 alkalommal érek rá edzeni fél -3/4 órát.Úgy vagyok én vele ha valaki súlyzózni akar, annak nincs értelme otthon, le kell menni konditerembe rendesen + nem is olcsó kialakítani.Otthon több értelme van ebben az esetben a calisthenic gyakorlatoknak?(akár övvel nehezítve) Későbbi konditermi edzéshez jó alapot adhat?
2017. máj. 21. 20:51
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Otthon is sulyzos edzessel tudsz jobban fejlődni. Az izmok nem tudják, hogy otthon terheled vagy teremben. Ha van elég súlyod.
2017. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát igen ezt értem, de azért az eszközök legalább 250-300 ezerbe benne lennének.Meg azért a teremnek van egy "hangulata", itthon azért nagy a kísértés,hogy néha ellógjam az edzést.Meg a terembe sokkal komolyabb eszközök vannak.
2017. máj. 21. 20:57
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Komoly eszköz? A sok suly a komoly és legyen pad, guggolo állvány. Ennyi kell. Nem a gépekre kell alapozni. De persze mehetsz terembe is, csak te nem ezt kérdezted, hanem azt, hogy otthon mit csinálj.
2017. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 13 ezerért vettem 50kg súlyt gagyi fekvenyomó paddal, azt otthogy meg lehet erősíteni, meg egy guggoló állványt hegeszteni. Ezzel együtt van 80 kiló súlyom, még egyszer ennyi kéne, és megvan minden.
2017. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos alapból sincs sok helyem szóval egy fekvenyomópadot és egy guggoló állványt nem igazán tudnék elhelyezni.(mondjuk valamit biztos kitudnék találni) Igazából csak a véleményetek érdekelt!Amennyire kell nekem véleményem szerint megtudok erősödni ezekkel a calisthenic jellegű dolgokkal.Majd ha eljutok arra a szintre,hogy nem elég vagy beruházok súlyra stb-re,vagy lemegyek majd kondiba.
2017. máj. 22. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!