Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés vs bulizás?

Edzés vs bulizás?

Figyelt kérdés

Tömegnövelek es ma este hivatalos vagyok egy ejszakai bulira, ami azt jelenti hogy inni kell és h kb hajnali órákban érek haza.

A kérdésem hogy hogyan oldjam meg a holnapi napot, mivel ha jobbesetben hajnalban ágyba kerülök és alszok kb 7 órát, akkor délután ébredek fel és akkor lőttek a napi étrendnek. Vagy aludjak keveset és akkor viszont minden étkezést megtudok oldani?!

Ti gyúrósok hogyan szoktatok megoldani az ilyen "kicsapongó" éjszakákat?

Arra is gondoltam, h amikor hazaérek hajnalban akkor megeszem 100g zabot túróval és aztan fekszem le, és akkor mondhatni hogy egy étkezésn túl vagyok. Szerintetek?



2017. máj. 18. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Akárhogy csinálod, 1 nap nem számít szinte semmit.
2017. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Tökmindegy hogy csinálod, nem 1 napon múlik a forma.
2017. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1: inni nem kötelező

2: nem 1 napon múlik

3: lehet lightosan is inni, 2 sörtől semmi bajod nem lesz, tegnap is így nyomtam

4: felkelsz és folytatod az étrended ahol abbamaradt

2017. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én úgy csinálnám berúgnék mint atom jól érezném magam a másnap meg le van szarva

nem hogy 1 napon 1 héten nem múlik a forma naturálba meg főleg

2017. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 nappal később leszel izmos. :D
2017. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 paper_chaser ***** válasza:

Felnőtt ember vagy, nem kell inni, ha nem akarsz és nem leszel másnapos se, meg nem ugrott az étrend.

De viszont nem 1 alkalmon múlik. Csak ne legyen belőle rendszer.

2017. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!