Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrend nélkül is lehet izmosodni?

Étrend nélkül is lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 13:56
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Lehet, ha éppen eltalálod a napi fehérjemennyiséget és elég kalória is megy. Nem kell egy bizonyos étrendhez ragaszkodni, a makrókat kell számolni. Ehetsz sokféle kaját, de a mennyiségnek meg kell lenni.
2017. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha "nulláról" indulsz, akkor csak minimálisan. Jobb, ha figyelünk az étrendre.
2017. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jól eszel, akkor igen, milyen kérdés ez? Ha odafigyelés nélkül kevés a kalória vagy a fehérje, akkor nem fog menni.

Az "étrend nélkül" táplálkozók akárhogyan ehetnek, remekül is, pocsékul is, túl keveset, túl sokat... Valamilyen szinten érdemes figyelni rá, ha nem is akarsz makrókat számolni (bár eleinte érdemes, hátha kiderül, hogy valamit rosszul csinálsz s nem hónapok múlva jössz rá).

2017. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen lehet. Egy bizonyos pontig. Hiába eszel xart, annak is van tápértéke, ha nem is olyan, amit a sok "bofybuilder vagyok és mindent tudok a testépítésről" egyének javasolnak. Persze az utóbbiak által említett kaják ténylegesen jobbak. Csak azt mondom, hogyha pl nem tudsz isten tudja mennyit rááldozni (mert egy normális étrend azért bőven bőven zabálja a pénzt), akkor is nyugodtan eddz, a virsli kifli kombó mellett is fogsz izmosodni :D Hülye, aki mást állít.
2017. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
Kiflivel és virslivel max az elején izmosodsz picit. Egy jó formához ennél több kell, ezzel nem lesz meg a napi fehérjebevitel.
2017. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam én is. Azért elég szép ki izomzatot magára szedhet, én pl anno munkában benyomtam a 8 óra alatt 3-4 pástétomos kiflit, otthon jött a tojás, néha-néha csirkemell és a kezdő 60 kilómból lettem 75 sacc 1 év alatt. Persze nem csak izom jött, mielőtt valaki ebbe is belekötne :D
2017. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
De te nem ezt írtad. Nyilván plusz tojással és rendes hússal könnyebb. De szar adalekos virslivel nem sokra mész magában.
2017. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A max fehérjebevitelem így is csak max napi 50-60g volt. És nolám-nolám. Feljött az a +15kiló. Pluszba tegyük hozzá, hogy az átlagnál sokkal szálkásabb izomzatot is építettem. Miért? Mert egy normál 60-70 kilós emberkének a tévhittel ellentétben, amit a nagy macsók generálnak (nulla eredményt felmutatva), nem kell a 2g prot/testsúly. Tiszta hülyeség. Az is csoda volt, ha egy nap 100g fehérjebevitelt elértem. Azt is csak akkor, amikor fél év után már ittam proteinport is.


Nagyszerű példa volt erre az egyik haverom, aki kemény diétát tartott, tartotta a napi 150g fehérjebevitelt, persze volt proteinpor, tömegnövelő, kreatin, BCAA, szőlőcukor, multivitamin meg minden faxom. 2 év után a kórházban kötött ki. Az orvos is megmondta neki, hogy kb agyilag nem normális, aki ezt így csinálja. Tarthatatlan és hosszútávon KÁROS. Kicsit vicces volt nézni, hogy a szervezete nem bírja és kb napi 20-30 alkalommal ment WC-re üríteni. De persze vannak kivételek is, akiknek soha semmi bajuk nem lesz ezektől. Ő így járt és kész. Aztán az is beszédes, hogy az ő "hiperszuper tápanyag beviteli rutinja" mellett nekem voltak jobb eredményeim, már ami a külsőt illeti :D

2017. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell mindenkinek 2g x ttkg, de csak virslivel akkor sem megy és neked se csak az ment. Erről ennyit. Azt a format meg megnézném. :)
2017. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Meg azt nem írtam hogy raklap tapkieget kell használni, nem értem hogy jön ide. Hol olvastad, hogy azt írtam volna. Ne vidd el más irányba a dolgot.
2017. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!