Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Látott már valaki testépítőt...

Veres Béla1 kérdése:

Látott már valaki testépítőt futni?

Figyelt kérdés
A testépítők izmos emberek,még a lábukon is hatalmas izom van.Ben Johnson 1988-ban az olimpián világcsúcsot futott.Igaz,ő nem volt testépítő,de rajta is volt bőven izom.Azt is mondhatnám,csak izom volt az egész ember,nézzétek meg a fotóját.Testépítőt azonban én még nem láttam futni.Mi lehet a magyarázat erre?
2017. máj. 26. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A négereknél egy nem számít izmosnak.
2017. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Arnold is futott vagy Kathi Beci, Bereczki Krisztián is kocogott már. Ben Jonhson is koxolt és a sprinterek is edzenek súllyal. Még jó hogy izmosak lesznek.
2017. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennek az a nagyon egyszerű magyarázata, hogy egy ügyesebb gyúrós 100-150%-kal több vázizomzattal rendelkezik, mint ami az eredeti testalkatával megegyezne. Aki komolyabban illetve különféle kevésbé legális szerek segítségével tolja, az még nagyobb izomtömeget halmozhat fel. A szíve és a tüdeje mérete viszont adott. 200 méter és már fuldoklik az átlag, aki meg állóképességre is gyúrna, annak a túlméretes izmokról kell lemondania.
2017. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Aki igazán erős, szívós, és futni is tud, azon nem látsz nagy izmokat. A testépítők nem a sport miatt csinálják, hanem az egójuk miatt.
2017. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4, igen nagy tévedés. A testépítő magáért az edzésért eddz, a mindennapos vértizzadó küzdelemért a vassal, hogy csak egy kicsivel többet megmozdíthasson, mint tegnap. Mert élvezi a küzdelem sajátos nyugalmát, és mert néhány év szenvedés után azt látja, hogy azt az irgalmatlan súlyt amivel ő már rutinból szériázik, egy átlagember meg sem tudja moccantani. Persze ez mellé nyer egy kellemes kis izomtömeget, amit ha okosan és következetesen formál az edzései során, szépek is lesznek. De már nem ez a cél.
2017. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól függ, kit tartasz testépítőnek. ha mindenkit, aki kondizik, súlyt emel, akkor egyértelmű, hogy köztük sokan futnak is, vagy mást is sportolnak, de éppen emiatt nem is szednek fel olyan látványos izomzatot, mint akik csak a body buildingben élik ki a sportolási kedvüket, és így nem is fogod megmondani róluk, hogy testépítők, ha szembe kocognak veled az utcán
2017. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az ultimate warrior elég sokat futkározott.

https://www.youtube.com/watch?v=36OHZ51o2qo

2017. máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk rühellek futni meg szar dolognak is tartom, de nem vagyok 100%-ig testépítő. Fusson akit üldöznek.
2017. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előttem egyszer Toldi Zsuzsi futott, nekem mel le kellett ülnöm, mert máshová ment a vérem, mint ahol szükséges volt :D
2017. máj. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!