Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kellene tudnom a biotech...

Mit kellene tudnom a biotech Usa fehérje fogyasztásáról? 19/l Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon vékonyak a combjaim, ezen szeretnék változtatni, elkezdtem futni, guggolni, de persze ez nem lesz elég az eredmény eléréséhez.

Viszont nem nagyon értek a testépítéshez és hogy mit hogyan kellene csinálni, mire kellene figyelni.

Van esetleg valami káros hatása annak ha fehérjét kezdek por formájában a szervezetembe vinni?

Elég butának tűnhetek. De aki tapasztalt ebben, annak a tanácsát szívesen fogadom, akár üziben is ! :)

Előre is köszönöm !



2017. jún. 1. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Több fajta fehérje van,én tejsavót szoktam fogyasztani,ez tulajdonképpen élelmiszer,káros hatása nincs,nem megy össze az agyad,nem sorvad el a nyelved...Szóval semmi egészségtelen nincs benne,100g hús helyett betolsz egy adag fehérjét pl.. :) (ugye a húsban is fehérje van) És ez nem csodaszer,a futást meg szerintem ne erőltessed,nem lesz tőle jó feneked,fordulj személyi edzőhöz,ő tud neked segíteni megtanulni guggolni súllyal és stb..Amúgy jó formád max. jövőre lesz,most nyárra ne várj csodát.
2017. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Súlyzós teljes testes edzés kéne. Nincs káros hatása, de amúgy ha a napi összmennyiség oké, akkor nem kell por.
2017. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Futást ne vidd túlzásba nem attól lesz jó lábad/segged a szived,tüdőd stb miatt heti 1-2x elég, mivel kezdő vagy teljes testes edzés kell, olyan súlyokkal amibe 5-6 ismétlés megy. (nehogy elkezd bohóckodni a rózsaszín fél-1 kilós súlyzókkal mert értelmetlen.)
2017. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Karos akkor lehetne ha ebből vinnéd be a jelentős részét a napi bevitelednek, évekig. Nem a fehérje miatt, hanem a rengeteg színezék és édesítő miatt. Amúgy meg simán be tudod vinni sima szilárd kajából is a napi 1,5-2g x ttkg fehérjét, nem muszáj por. Attól nem leszel izmosabb vagy szalkasabb ha a napi bevitel egy része porból megy.
2017. jún. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !! 😊
2017. jún. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!