Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 kérdés: A gyros az szemét...

2 kérdés: A gyros az szemét kaja? Inkább egyek szemét kaját hogy meglegyen a kcal/makró, vagy inkább ne egyek szemét kaját de akkor nincs meg a kcal/makró?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te csinálod akkor jó kaja, ha nem akkor elmegy, de én inkább megenném, mint hogy keveset egyik.
2017. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*egyek
2017. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kcal/makró fontosabb, hacsak nem tényleg szemetet eszel (én nem mondom ezt rá csak úgy akármire, ahogy divatos), DE nehezen tudom elképzelni, hogy ne tudd megoldani a normálisabb étkezést, ha igazán akarod.
2017. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szemét kaja. Benne van egy csomó zöldség,hús pita is van teljeskiörlésű de ha nem akkor se gond annyira. inkább egyél "szemetet" minthogy ne legyen meg a kcal vagy a makró.
2017. jún. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
88%
Semmi gond vele, meg amúgy sem egy kaján múlik a forma.
2017. jún. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy ha nincs más, egyszer-egyszer.

A foszfor lehet szükségtelen anyag benne. Úgy hallottam azt használnak hozzá.

2019. máj. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ötven gramm körül van egy pita, ami nem vészes még akkor se, ha nincs tk!

Az öntetet leszámítva (de az se feltétlen rossz) minden más nagyon jó ami benne van, szerintem néha simán jó a gyros ebédre! Főleg, ha tk a pita.

2020. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!