Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Férfiak ti mit esztek kenyér...

Férfiak ti mit esztek kenyér helyett, hogy ne hízzatok el?

Figyelt kérdés
abonett,péksütemény és társai azzal jó lehet lakni, de hízni lehet tőle... ki mit csinál??? testépítek

2017. jún. 6. 08:22
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Kenyér is jó, főleg a tk, ha belefér a napi kiszámolt makroba. Mert gondolom tudod, hogy neked mennyi kell és eszerint kajalsz. :)
2017. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Pizzát!
2017. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ledolgozzák, kiizzadják, kiizzadva ledolgozzák, ledolgozva kiizzadják

[link]

2017. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rizs, saláta, burgonya, de kenyeret is szoktam enni. Főleg ha dolgozok, akkor valahogy nem az érdekel, hogy ne hízzak:D
2017. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kenyeret. És mozgok, kivéve most, hogy eltörtem a bordámat...
2017. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ami jól laktat, azzal pont nem hízik az ember, hisz nehezebben eszi magát túl. A rosszul laktató ételekkel könnyű hízni. Ami nekem a kenyér, bár én nő vagyok, nem mintha ez bármit számítana a témában. Nekem fehérje kell, pont.


Az hizlal, amitől többet eszel, mint a kereted. Ha elhasználod, napi egy kiló kenyérrel sem hízol. Max. nem egészséges.

2017. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem, nem az az étel hízlal amivel nem lehet jóllakni... meg nem is a kenyér meg az abonett... az hízlal ha több a kcal mint amit felhasznàllsz...

ha "testépítesz" akkor a tàplàlkozàs alapjaival illene tisztàban lenni.

2017. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A testünk arra termett, hogy bőségben megkapjon minden táplálékot, s a felesleget kiválassza. Vitaminból, ásványi anyagból, fehérjéből, szénhidrátból. Előbbiek maguktól is ürülnek, utóbbiak pedig a mozgással elégethetőek.
2017. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!