Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nálattok is van olyan, hogy...

Nálattok is van olyan, hogy edzés után egy pohár vizet is nehéz felemelni?

Figyelt kérdés
Nálam így szokott lenni, ez baj vagy természetes??

2017. jún. 7. 10:56
 1/9 A kérdező kommentje:
-t :D
2017. jún. 7. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:

A kőműves nevű felhasználó válasza:


Nagyobb súllyal dolgozok mint akármelyik erőtlen kis testépitő, és soha nem fárad el a karom a szalonnától és a hagymától fél kiló kenyérrel egybe.

2017. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szkanderos roma nevű felhasználó válasza:


Esélytelen lennél szkanderba én meg szalonnát se eszek, kajára nwm futja a segíjbül.

2017. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szarul edzel, ész nélkül.
2017. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cortez70 ***** válasza:
Nincs.
2017. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lábazni pedig tolókocsival jársz? vagy ott is inkább a pohár emelésekkel van a gond? esetleg kihagyod tán?
2017. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, baj-e, de bicepszezés után percekig nekem is kihívás a korsó vizem... Egy pohár azért még megy.

Lusta kezdő vagyok (már bő egy éve), igen kevés izommal.

Nem tudom, később mi lesz, de elvárom, hogy egy pohár vizet kvázi mindig elbírjak. Jelenleg 8 kilóval bicepszezek, kalapács gyakorlat esetében. Brutál nehéz, dobni kell akaraterőre, de megy.

Te hol tartasz, kérdező?

2017. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! Én is kezdő vagyok, és igen nekem is kalapács után van ez, pont a múlthéten váltottam 10 kilóra, egyébként én is eddig 8cal csináltam, de az már könnyűnek bizonyult! Sok sikert!


Elbírom nyilván azt a pohár vizet... -.-

2017. jún. 7. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt olyan.

Edzés után max nem érzem az izmaim, de attól fel tudnék emelni akár 20 kg-ot is.

2017. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!