Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan milyen géppel edzem...

Hogyan milyen géppel edzem magam ha nem tudok rendesen húzódszkodni?

Figyelt kérdés
Régebben elég sokat jártam terembe és edzettem is több mint 16 kg ot fel is szedtem tehát nem vagyok teljesen kezdő ám újra kézilabdázom és 10 kg ot kb le is adtam... a lényeg az h mikor intenzíven edzettem is sosem tudtam szélesen húzódszkodni saját testsúlyal szűken bicepszből is csak 4-5 db ot tudtam/tudok csinálni... Fentről lehúzással próbáltam helyettesíteni a húzóódszkodást de akkor sem ment mikor folyamatosan edzettem nem h most mkor újra kezdtem... mivel próbálkozzak?
2017. jún. 8. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyan gép ami rendes húzódzkodó álvány és lapsúlyon be lehet állítani mennyit segítsen rá neked. Rá lehet állni, vagy térdelni. Segíthet még ha a semleges fogású húzózkodásod felerősíted, ha sokat csinálod egy idő után már nem csak 4-5 fog menni. Illetve a negatív szakasszal való edzés, felugrassz szélesen elkapod és a lehető leglassaban engeded magad vissza.
2017. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy könnyű gumiszalaggal is rá tudsz segíteni ha beakaszod a lábad.
2017. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Evezz minnél nagyobb súllyal, erősíteni fogja a húzódzkodást.
2017. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a sima húzodkodást csak úgy hogy fölülről indítasz és próbálsz minél lassabban leérni, vagy van olyan gép ami segíti a húzódzkodásodat/tolódzkodásodat
2017. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kezd vízszintes húzással,ha megvan belőle 5x15 akkor áttérhetsz a fél húzódzkodásra.

vízszintes húzás közben rá tudsz majd érezni arra,hogy hátból húzd magad,ne csak karból.

2017. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!