Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdtem el kondiba...

Most kezdtem el kondiba járni! Milyen diétát ajánlotok? Milyen Táp. Kieget? Az edzés terv az már meg van! Minden tanácsot meghalogatok. Versenyszerűen szeretnék testépiteni! 15F/163cm/54Kg

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54 kilósan diétázni?
2017. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Először tűzz ki egy célt. Izmosodni akarsz vagy fogyni? Ha ez megvan ez alapján nézz egy szálkásításhoz vagy tömegeléshez(neked a tömegelés fog kelleni) szükséges étrendet, tápanyagszükségletet. Először hagyd a tápkiegeket, próbálj összerakni egy étrendet. Ha ez megvan, ezzel nehéz bevinni a kívánt dolgokat ekkor jöjjenek a tápkiegek. Ha versenyszerűen akarod csinálni akkor koxolj be a g*cibe mert anélkül nem fogsz ott labdába rúgni.
2017. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #2-es, 54 kilósan már hova szálkásítana? Meg 15 évesen "koxoljon" be? Inkább maradtál volna csöndben bmeg.
2017. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem 15 évesen, de idővel szüksége lesz rá, mert a konkurencia mind azt fogja nyomni. Mellesleg külön zárójelbe írtam hogy a tömegelés fog neki kelleni.
2017. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ok, de ha már most koxot emlegetsz neki az elég félreérthető. Idősebb korára, ugyis kinövi, hogy versenyezni akarjon, mert semmi értelme, főleg nem ebben az országban. Még kivételes genetikájú embereknek se éri meg.
2017. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

roviden tomegelj kb 1-2 evig

ne szedj semmit

legyen egy fas*a etrend

utana szalkasits

ennyi

2017. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Cortez70 ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell és multivitamin. Ennyi. Nem kell más neked.
2017. jún. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
én is 15 évesen kezdtem kb. hasonló súllyal és üres rúddal nyomtam fekve a kötélen is kb. 15 kiló volt alig bírtam mozdulni. amit javaslok: vegyél táplálékkiegészítőt (fehérjepor, vitamin) egyél sokat mindenből főleg húsokat, banánt, zöldségeket, mindent csak vigyázz ne csapd el a gyomrod. edzés után a legfontosabb a kaja meg reggel, este. ja és olvass a témában ,ne itt kérdezz
2017. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! a 2. kommentelő meg egy hülye.
2017. jún. 9. 14:40
 10/16 A kérdező kommentje:
A diéta alatt tömegnövelő diétát értettem,természetesen! :)
2017. jún. 9. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!