Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi időt ajánlott felkészül...

Mennyi időt ajánlott felkészülésre fordítani, mielőtt edzőterembe kezdünk járni?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok, sosem sportoltam komolyabban. Mennyi időt készüljek itthon, mielőtt eltölteném az első napot az edzőteremben? Gondolom teljesen formán kívül nem érdemes beállítani, véleményeket szeretnék kérni.

19/F



2017. máj. 3. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően igazad lenne ha újrakezdő lennel. De mivel sosem sportoltal igy neked megéri mivel meg kell ismernéd az elemeleti alapokkal is valamint a helyes technikákkal. Ha valóban sosem edzettel, sanszos, hogy a fekvotamaszt sem megfelelően csinálnád. Ezt pedig vagy ott tudod felszedni, vagy valami edzős havertól..
2017. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elméleti dolgokkal lassan kezdek képben lenni, olvastam 1-2 könyvet a témával kapcsolatban. A technikával valóban akadhatnak problémák.
2017. máj. 3. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Semennyit.

Ha nincs múltad akkor jelened sem lesz. Pláne ha nincs kitől tanulni.

Én azt is javaslom,hogy ha lemész akkor ott vannak személyi edzők,akik (drágán)de felmérik,hogy mire vagy képes,és ha van rá igény (és pénz) akkor szépen izompacsirtát varázsolnak belőleled.

2017. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Te hülye vagy bacod?


Mit kell az edzőteremre készülni? Ne röhögtess. Minden gép működése 100%-ig egyértelmű, a súlyzót meg a legutolsó barom is tudja hogy kell használni.

2017. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Egyből mehetsz terembe.
2017. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2017. máj. 3. 20:22
 7/10 anonim válasza:

Szerintem előnyös lenne előtte napi futással a kondidat erősíteni.

Pár hét múlva már alkalmas leszel arra, hogy kondi terembe menj. A többit beszéld meg edzővel, mert ő a szaki ebben.

2017. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"a súlyzót meg a legutolsó barom is tudja hogy kell használni."


HA-HA....

2017. máj. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri egy hónapig futni és fekvőtámaszozni. Ha van rá lehetőséged, akkor húzódzkodj is. Alapvetően erősebb leszel, bár az első két edzés így is fájni fog:)
2017. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt aztán rendkívül sok "testépítő" válaszát kaptad Kérdező... Ne készülj semmit se otthon. A terem erre való. Kis súlyos egész testes edzésekkel kezdj. Ez menjen kb 3-6 hónapig. Utána mehet a koncentrált intenzív edzés. Ha idáig eljutottál edzésed legyen napi két izomcsoportos. Az edzés ne legyen több 60-70 percnél. Izomcsoportonként csinálj három féle gyakorlatot. És pihentesd 4-5 napot. Egyél naponta 5-6 alkalommal tiszta ételeket. A teremben figyeld a "nagyokat" hogy csinálják a gyakorlatokat. Kérj segítséget tőlük.Nagyon fontos a szabályos és lassú kivitelezése a gyakorlatoknak. Ne foglalkozz a profik videóján látható rángatós, kapkodós, mellen megpattintós stb stb edzésekkel. Lassan koncentráltan hajtsd végre a gyakorlatokat. És ne legyél tömeg idióta hogy súly fétised lesz. Nem attól leszel faszább hogy határaidon túl lépve nagyobb súllyal szerencsétlenkedsz. Szabályosan kell végrehajtani a gyakorlatokat.
2017. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!