Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud nekem egy edzésterv...

Valaki tud nekem egy edzéstervet összeállítani?

Figyelt kérdés
16 éves 176cm-vagyok és 67kg-vagyok Konditerembe szeretnék járni hosszútávon felsőtestre(kar,has,törzs)-ra szeretnék ráerősíteni illetve majd a késöbbiek során látványra is "nőni" mert langaléta vagyok(gyorsan nöttem :P)

2017. jún. 13. 11:58
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Kezdőknek heti 3 napos teljes testes edzés kell. Guggolas, fekvenyomas, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre csigás letolás vagy homlokra engedés ruddal, hasprés, vádli. Mindenből 3-4 sorozat, sorozatonkent 8-10 ismétlés.
2017. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Olyan hűde langaléta azért nem lehetsz a 176 magasságoddal.


Amúgy meg lábat ne hagyd ki...

Cortez mindent leírt faszán.

2017. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
kar has törzsön kivűl még ott a hát(beleértve a trapézizom) mell,comb,vádli,váll... nagy karral és hasizommal elég gágyul néznél ki ha nincs mellé semmi, persze te dolgod ha bohócot akarsz csinálni magadból
2017. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érted mindent, helyetted semmit!
2017. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!