Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pénz nélkül nézhetek ki jól?

Pénz nélkül nézhetek ki jól?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem olyan ételekre meg tápkiegre

2017. jún. 14. 08:30
1 2 3
 1/22 Cortez70 ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire nincs lóvé. Havi 30 körül már lehet jól kajalni, az meg nem sok.
2017. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

El kell hogy szomorítsalak, de az edzés nagyrésze az étkezésen múlik. Ha nincs meg a megfelelő tápanyagbevitel, akkor a szervezeted nem tud miből izmot építeni. Egyébként napi 1000 forintból már ki lehet hozni egy jó tömegnövelő étrendet, ennyit szerintem alapból el költenél kajára. Tápkieg meg csak akkor kell ha nem tudod bevinni szilárd kajából a szükséges mennyiséget. Én az első évben még nem használtam, de aztán muszáj volt, mert már nem tudtam akkora mennyiséget bevinni, mint amennyit kellett volna :D

Egyébként csirkemellfilé helyett lehet venni csirkefelsőcombfilét is, olcsóbb de a fehérje tartalma nem sokkal kevesebb.

Persze ez függ a genetikától is, tehát valaki kevés kajával is jól fejlődik, valakinek pedig annyit kell ennie mint egy disznónak.

2017. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Gyűjtögess, tényleg nem fog összejönni pénz nélkül.
2017. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem tudsz venni kaját akkor fotoszintetizálsz vagy mi a farok ? :D

20ezerből is ki lehet jönni általában,olcsóbb mint a rendes szemét kaja.

2017. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Hát attól függ! Ha jó a genetikád akkor igen! Nem egy cigánygyerek van, aki lószart sem eszik és full izmos-szálkás, vagy pont fordítva összevissza zabál és van frankün tömeg, úgy hogy a nagyja az izom. Hogy miért? Mert jó a genetikájuk, ami még a kajánál is fontosabb, csak sajna azon nem lehet változtatni, vagy jó vagy nem.

Neked amúgy nem jó a genetikád! Mert akinek jó az alapból jól néz ki valamennyire, az ha nem edz semmit, akkor is látszik hogy széles a válla, hogy jó a tesfelépítése!

2017. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
rendes kaja nélkül eléggé korlátozott az eredmény amit el tudsz érni az elején biztos fogsz vajaskenyértől is fejlődni valamit de elég hamar meg fog állni a fejlődés, amit előttem is mondtak napi 1000-1500ból már lehet jól kajálni amit amúgyis elkölt egy ember egy nap kajára...
2017. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem láttam még soha olyan cigányt, aki izmos lenne edzés nélkül. Ha izmos cigányt látok is, az max a danától az, és az is tiszta víz-zsír. Ilyen baromságot is rég olvastam.


Mellesleg:

200ft fél kiló zab. 66g ch, 12g rost, 14g fehérje és kicsi zsír.

Rizs 200ft 1kg. 77g ch, 8g fehérje

csirkemell 1200ft 1kg - 22g fehérje

1000Ft alatt lazán ki lehet jönni.

Mellesleg lehet enni lencsétől kezdve burgonyán át bármit, vicc kategória árban egy viszonylag normális étrend.

2017. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem a kérdést. A legjobb birkózók szegény országokból származnak. Nincsenek elkényeztetve, de kegyetlenül erősek már fiatalon professzionális szint elött, dietetikusnélkül.

Persze nem a porboltokat járják, hanem felvesznek egy szakadt gatyát, és a füvön órákon át nyúzzák egymást.

2017. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
#8 Kár, hogy a kérdésnek köze sincs az általad leírtakhoz. A kutyát se érdekli, hogy ki-mit birkózik és milyen erős, mivel a kinézetről van szó.
2017. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb étrend ami lehet, hogy egészség szempontjából nem a legjobb, de fejlődni fogsz vele


80kg-os embernek


1. Kajálás:

5L-es tojás: 35g fehérje, 26g zsír, 5g szénhidrát, 400kcal

Teljes kiörlésű kenyér: 26g fehérje, 6g zsír, 82g szénhidrát, 500kcal


2. Étkezés:

250g csirkemell: 53g fehérje, 6,5g zsír, 285kcal

200g barnarizs: 15g fehérje, 5g zsír, 152g szénhidrát 724kcal


3. étkezés:


200g zabpehely: 29g fehérje, 13g zsír, 128g szénhidrát, 756kcal

(ha mondjuk tejjel eszed) 400ml tej: 12g fehérje, 6g zsír, 18g szénhidrát

+ zöldség ahogy akarod


Ebbe van 170g fehérje, és kb 3000kcal ha még zsíradékot raksz a tojás sütéséhez és a csirkemell sütéséhez, plusz attól függ mennyi zöldséget eszel. Ez így havi 20000ft kb , a szemét kaja sem olcsóbb ennél. Szóval nincs kifogás arra, hogy nincs pénzed kajára. Na meg egy multivitamin 3000ft kbha nem is a legjobbat kapod ennyiért de jobb mint a semmi.

2017. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!