Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pénz nélkül nézhetek ki jól?

Pénz nélkül nézhetek ki jól?

Figyelt kérdés
Nincs pénzem olyan ételekre meg tápkiegre

2017. jún. 14. 08:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

9:

Én csak azt akartam ezzel mondani, hogy ha sportolsz, akkor fejlődik az izomzatod, amire külön nem kell költeni.

Ha meg azért eszel-iszol, hogy jól nézz ki, soha sem leszel elégedett.

2017. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
A jó kinézetről meg annyit, hogy egy nőnek jobban bejön egy vagány küzdősportos srác törött füllel, hegekkel, mint egy leszolizott, legyantázott, kondis.
2017. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
12. Kivéve akik eljutottak arra a szellemi szintre, hogy nem preferálják az erőszakot.
2017. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Egyébként meg kit érdekel, hogy mi jön be a nőknek?

Egy átlagos, amatőr küzdősportolón nem látszik, hogy sportol, sima, átlag test. Miért jönne be az jobban, mint egy több éve edző, naturál max test, a nőknek? Baromság.

2017. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Mert akinek jó az alapból jól néz ki valamennyire, az ha nem edz semmit, akkor is látszik hogy széles a válla, hogy jó a tesfelépítése!"


Ilyenkor idetennék magamról egy előtte-utána képet, hogy ez mekkora troll, de inkább nem. :D

2017. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

"A jó kinézetről meg annyit, hogy egy nőnek jobban bejön egy vagány küzdősportos srác törött füllel, hegekkel, mint egy leszolizott, legyantázott, kondis."


Kivéve, ha nem vagy leszolizva és legyantázva, csak "simán" izmos vagy. A verekedés max a putriban meg a prolicsajok között menő. Nem véletlenül a boxolónál csak egy valaki menőbb: Az, aki "futtatja" öltönyben.

2017. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
36%
Hát persze hogy lehet. Legalábbis nekem megy, és már nem azért de elég strandnutogatós testem lett. Csak annyit teszek, hogy itthon az udvaron/ szobába sajátsújjal edzek.
2017. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Cortez70 ***** válasza:
71%
Biztos baromi izmos lehetsz utolsó, és okos is vagy. Sujjal??? :)
2017. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Vegem van :D
2017. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Klanwarrior ***** válasza:
100%

Az új testépítő kategória a "strandnutogatós" kategória :D


Az előttem írókkal egyet értek, nem kell vagyonokra gondolni, mikor kondis étrendet állítasz össze.

2017. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!