Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan osszam fel a kondiba a...

Hogyan osszam fel a kondiba a napokat, hogy mire edzek? Szeretnék beiktatni egy 3. napot, milyet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el csak diétát tartani, de már 2 hónapja járok edzésterembe (diéta miatt nem sok változás,de egy kicsi igen) eddig 2x jártam : 1.nap:láb, fenék popsi, 2.nap: kar váll, kis has

3. napon mire érdemes edzenem?

Célom: formálódás



2017. jún. 14. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden izomcsoportra edzz, amíg kezdő vagy, teljes testes edzést alkalmazz, ne bontsd.
2017. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mell hát csuklya teljesen kimaradt... És tényleg jobb a teljes testes.
2017. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, hasznosak nagyon! Akkor ezekszerint eddig nem csináltam "jól". Tudnátok segíteni, hogy milyenek ezek a teljes testes edzések?
2017. jún. 14. 11:30
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Heti 3 nap teljes testes. Fekvenyomas, guggolas, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre csigás letolás vagy fekve homlokra engedés ruddal, hasprés, vádli. Mindenből 3-4 sorozat. Sorozatonkent 8-10 ismétlés amekkora súllyal megy az adott gyakorlat.
2017. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
például az ICF 5x5 jó lehet neked heti 3edzést tartalmaz itt egy link ahol tájékozódhatsz róla [link] kis angoltudást igényel
2017. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te nő vagy?
2017. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igen, no vagyok! 22/L
2017. jún. 14. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Felhúzás, nyomás, guggolás, evezés. Ennyi elég is lesz egyelőre!
2017. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Esetleg valami fehérjét igyak edzések után, ha igen milyet?

Próbáltam már biotecheset,de most arról sok rosszat olvastam

2017. jún. 15. 08:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó a biotech-es iso whey zero. De csak akkor kell kiegészítésnek fehérjepor, ha a szilárd táplálékból nem tudod bevinni a napi szükségletet, egyébként felesleges.
2017. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!