Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Versenydiéta alatt mennyire...

Versenydiéta alatt mennyire fér bele az alkalmankénti italozás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ivós típus, de kb 10 nap múlva megyünk nyaralni Horvátországba és valószínűleg megyünk ott diszkóba is. Nem gondolom leinni magam a sárga földig, csak esetleg egy keveset hogy a hangulat mégis meglegyen. Ez mennyiben befolyásolná a fejlődésemet és ha arra vetemedek, milyen italokat ajánlanátok ilyenkor?

(Amúgy most a 3.hét elején vagyok, eddig mindent betartottam és alakulok is szépen, ahogy kell.)


2017. jún. 14. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon komoly versenyző lehet apám. Fürdőgatyád szép pálmás legyen a színpadon meg a friszkó üssön az a lényeg.
2017. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jót nem fog tenni neki az biztos. Sör az ami cukrosabb, a vodka vagy a gin az nem.
2017. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cukrosabb?:DD ez egyre jobb
2017. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Buborékos víz.
2017. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, de köszi első xd

Másodiknak köszönöm az értelmes választ!

Úgy hallottam ilyenkor még bort szoktak inni. És a koktélokat kell kerülni mert cukrosak. Jól tudom?

2017. jún. 14. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha iszol egy fekete abszintot, az megfogja adni a hangulatot. Max majd kardiózol egy kicsit.
2017. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A tömény italok általában nem magas cukortartalmúak, a koktél a hozzá adott pl. narancslétől lesz az.
2017. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Száraz fehérbor + szénsavas víz. Nyilván szar ez is, de talán ez okoz a legkisebb bajt.
2017. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, a száraz bor a legjobb elvileg.
2017. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tomeny italokban nincs sok cukor ???? Akkor mi van benne amitol olyan rohadt magas a kaloriaerteke baratom ? Itassad mar vele a whiskeyt, mondjuk tenyleg komoly versenyzo lehet, bar ilyen fisz fos borsod body bikini fitnessz humbukban befer majd a 6-ba. De a narancsborre tetovalt masni meglegyen a combon !
2017. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!