Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzásnál begörbül az alsó...

Felhúzásnál begörbül az alsó hátam, Van rá valami alternatíva?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy nem tudom egyenesen tartani a hátam felhúzásnál, még a szumónál is. (Ha ez számít nagyon magas vagyok )
2017. jún. 18. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy nem tudsz felhúzni, vagy túl nagy súllyal próbálkozol (esetleg mindkettő) és azért görbülsz, nem az, hogy magas vagy. Rá kéne menni a technikára es gyakorolni, mellkas ki lapocka, hónalj zár. De vannak jó videók, ne add fel.
2017. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mobilitásprobléma nem lehet? Hajlékonyság.

Annyira vagyok nagyjából hajlékony, hogy állva nyújtott lábbal annyira le tudok hajolni, hogy az öklöm leér a talajra.

2017. jún. 18. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
De, mobilitás gond is közrejátszhat természetesen. Ha nem tudod megfelelően felvennj a kezdő pozíciót szétesik a technika. De ez megint olyan dolog, amin tudsz és érdemes is dolgoznod.
2017. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel tudod venni a kezdőpoziciót? Húzás közbe görbül be? Kis súlynál is?
2017. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kis súlynál nem görbül be. De amikor felveszem a kezdő pozíciót érzem, hogy nem természetes nekem és úgymond a hajlékonyságom határánál vagyok. Nagyobb súlynál már meg se tudom tartani.
2017. jún. 18. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy felhúzásnál iszonyú sokat számít a hajlékonyság.


Ha megmutatom egy hajlékony embernek hogy kell cisnálni kb rögtön jó a technikája, ha viszont valaki olyannak aki nagyon merev akkor egy csomót kell dolgozni rajta.


A magasságod meg felhúzásnál csak előnyt jelent, amiatt fekvenyomásnál, katonanyomásnál, és guggolásnál panaszkodj :D

2017. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Fekve nyomás jól megy ahhoz képest, hogy ilyen hosszúak a karjaim, és a guggolásnál panaszkodok is, annyival megy mint a fekve nyomás :D
2017. jún. 18. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!