Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nézek ki úgy mint egy...

Miért nézek ki úgy mint egy telesz@rt búvárruha? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. szeptemberében kezdtem el edzeni,71-72kg-sen,most vagyok 85kg kb.,80kgvel szoktam szériázni fekve nyomásban,guggolni 140kgvel is szoktam,piramisba felmegyek odáig,jelenleg szálkásítok,sok lejött már,90kgről kezdtem,de érzem,hogy gyengülök is,12 órát melózok szinte minden nap,egy összeesett,fonnyadt fosnak látom magam,mit tudnék tenni a fejlődésem érdekében?Igyekeztem sokat kajálni,betömegeztem,jó is volt,erős is voltam,aztán most szálkásítok,fény alatt jól is nézek ki,de az utcán trikóban szégyellem magam..


2017. jún. 20. 14:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy testképzavarod van. Feltéve hogy nem poénból, vagy a drámai hatás végett írsz ilyeneket a testedről, hogy "fonnyadt fos" meg "teleszart búvárruha".


Tömegelhetsz és szálkásíthatsz akármennyit, ez soha nem fog változni, mert a probléma a fejedben van. Amúgy örülök, hogy ez neked is megfordult már a fejedben, mert így egyszerűbb lesz megbírkózni vele. És igen, ha több év alatt sem tudtál megbarátkozni magaddal, a pszichológus az első lépés.

2017. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Nem poénból írtam ki,így gondolom,és szerettem volna választ kapni a kérdésemre,amint vége a szezonnak ellátogatok egy pszichológushoz.Amúgy egy életvidám srác vagyok,kedves vagyok szinte mindenkivel,keveset is szoktam szomorkodni,de amikor a tükörbe nézek vagy az utcán vagyok trikóban vagy a strandon vagyok akkor ez jár csak a fejemben.
2017. jún. 20. 15:11
 13/39 anonim ***** válasza:
Egyébként a depresszió nem tesz jót az edzésnek, nagyon nem.
2017. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
46%
Válladat kellene megnöveljed, mert a derekad nekem nem tűnik valami vékonynak. Sokat javulna az összkép, ha nagyobb vállad lenne, mármint naturál viszonyok között. Mellesleg naturálhoz képest nem rossz ez, jó lesz lassan.
2017. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Mellesleg én is szégyenlek még itthon is félmeztelenül lenni, pedig 12-13% tzs van most 83 kilóhoz..
2017. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
78as derékkal kezdtem,most olyan 83as.Oldalemelést végzek rá 4 sorozat 8 ismétlés.
2017. jún. 20. 17:23
 17/39 anonim ***** válasza:
Az nem vastag. Akkor vállra jobban feküdj rá. Javul majd az összkép. Legalábbis én itt látom a "hibát".
2017. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Jó ez a forma
2017. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a forma okozza a problemat, hanem a psziches allapotod.
2017. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

semmi baj a kinézetteddel,inkább szerezz egy csajt,aztán ha rendszeres lesz a nemi életed az agyad is helyreáll.

a pszichológus sem mondana neked mást-

https://www.youtube.com/watch?v=2Lpdry_sIgo

2017. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!