Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nézek ki úgy mint egy...

Miért nézek ki úgy mint egy telesz@rt búvárruha? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. szeptemberében kezdtem el edzeni,71-72kg-sen,most vagyok 85kg kb.,80kgvel szoktam szériázni fekve nyomásban,guggolni 140kgvel is szoktam,piramisba felmegyek odáig,jelenleg szálkásítok,sok lejött már,90kgről kezdtem,de érzem,hogy gyengülök is,12 órát melózok szinte minden nap,egy összeesett,fonnyadt fosnak látom magam,mit tudnék tenni a fejlődésem érdekében?Igyekeztem sokat kajálni,betömegeztem,jó is volt,erős is voltam,aztán most szálkásítok,fény alatt jól is nézek ki,de az utcán trikóban szégyellem magam..


2017. jún. 20. 14:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
49%

Ne akarjál ennél sokkal szálkásabb lenni mert lemegy az izom is amit eddig felszedtél.

Szerintem az lehet a baj a fejedben, hogy sokat nézed azokat a képeket ahol szétvizhajtózott, növit meg pajzsmirigy hormont zabáló testépitők feszengenek.


Tipp: trikó helyett húzzál pólót. xd

A lábad viszont jó azt mutogathatod rövidgatyába. xd

2017. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 Cortez70 ***** válasza:
100%
Miért ne vehetne fel trikót? Ne hogy mar csak egy tokeletes koxos versenyformaban levő ember hordhasson trikót.
2017. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Zsíros állatok is büszkén viselnek trikót.
2017. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Húzhat nyugodtan trikót, de ő rosszul érzi magát benne akkor ne húzzon. xd
2017. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Cortez70 ***** válasza:
44%
Akkor azért megengeded látom. Megnyugtató. :)
2017. jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Szeretem követni a testépítőket,vannak akik off seasonból is posztolnak képet,nem úgy mint a mens bu zikes srácok,ők csak száraz formát mutatnak...Rendben,majd mindenkinek a képébe tolom a lábam,mondjuk örülnék olyan lábaknak mint amivel a gyorsaságis bicajosok dicsekedhetnek. :D
2017. jún. 21. 08:57
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, válaszolt-e már itt neked nő, de szerintem abszolút nincs baj a testeddel, tök szépen a alakulsz. Ez a hülyeség csak a fejedben van, ráadásul a rossz közérzet lehet, hogy az edzéseidre is kihat, szóval próbálj meg rendet tenni fejben is. Nem tudom, mennyire nézel szét pl. az utcán, de szerintem sok pasi örülne a kinézetednek! A combod meg tényleg nagyon jó, tessék mutogatni rövid naciban!
2017. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Igyekezni fogok,köszönöm!! :)
2017. jún. 21. 16:33
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Á szóval testkép zavarod van. Itt csak arról van szó hogy gyúrósként már teljesen mást tekintesz jó testnek mint az átlagember és emiatt szarnak látod magad, mert a legjobbakhoz hasonlítod a saját tested.
2017. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!