Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nézek ki úgy mint egy...

Miért nézek ki úgy mint egy telesz@rt búvárruha? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. szeptemberében kezdtem el edzeni,71-72kg-sen,most vagyok 85kg kb.,80kgvel szoktam szériázni fekve nyomásban,guggolni 140kgvel is szoktam,piramisba felmegyek odáig,jelenleg szálkásítok,sok lejött már,90kgről kezdtem,de érzem,hogy gyengülök is,12 órát melózok szinte minden nap,egy összeesett,fonnyadt fosnak látom magam,mit tudnék tenni a fejlődésem érdekében?Igyekeztem sokat kajálni,betömegeztem,jó is volt,erős is voltam,aztán most szálkásítok,fény alatt jól is nézek ki,de az utcán trikóban szégyellem magam..


2017. jún. 20. 14:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
50%
Nem néz ki olyan rosszul. Amúgy jobban tennéd, ha nem 1-2 év tömegelés után szálkásítanál. Egy naturál tömegelésnek tovább kéne tartania, legalább 5 évig, bár még az sem olyan sok idő.
2017. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Azt a rózsaszin és kék pom-pont akaszd a füledre és jobban fogsz kinézni.
2017. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Igen naturál vagyok,folyamatosan olvasok a témában,betartok mindent,de az eredmény nem jön,szar a közérzetem,akkor jól érezném magam ha 2x ekkora lennék,ki akarok tűnni a tömegből,de itt is csak egy vesztesnek érzem magam.


Kössz 2# megfogadom. :D

2017. jún. 20. 14:29
 4/39 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nincs itt nagy gond. Naturalban nem leszel brutal nagy, sajnos ez így megy.
2017. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Koncentrálnál a válaszomra? Mert ott a megoldás. Folytasd a tömegelést még pár évig, legalább 3-4, akkor készítesz egy képet fellövöd, és megállapítjuk, kezdhetsz-e szálkásítani.
2017. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos naturálban nem.. Tömegezés tervben van csak nem 4-5 évre tervezem,de magam se értem,hogy mit akarok 6-7 hónap tömegezések alatt elérni.Lehet megfogadom a tanácsodat,szárazabb már amúgy sem leszek ilyen szar meló mellett.
2017. jún. 20. 14:38
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem nézel ki úgy már ne haragudj.
2017. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Annak érzem magam,nem látok magamon szinte semmi izmot,amikor még 4-5 éve elhatároztam,hogy nem jó az a 45-50kg-s testsúly és,hogy a barátnőm karja vastagabb az enyémnél.. akkor egy ilyen testnek biztos megörültem volna,de most meg ezt látom szarnak,és most ha elmenne a régi 45-50kg-s énem mellettem talán még izmosabbnak is látnám a régi testemet....gondolkodtam azon,hogy elmegyek pszichológushoz mert mindenkihez viszonyítva szarnak látom magam.
2017. jún. 20. 14:43
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor gondolj arra, hogy hány millió ember cserélne veled szívesen életet. Más embernek nincs valamelyik végtagja, vagy nélkülözik, éhezik. Ha nem vagy elégedett azzal ami van, küzdj az alakodért, de ne legyél miatta depresszív.
2017. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
7-8 éves korom óta egészen 16 éves koromig folyamatosan piszkálva voltam,mindennel csak csesztettek,elhordtak mindennek én pedig csendben tűrtem,nem voltam senkivel sem egy álszent paraszt,segítettem mindenkit ahogy tudtam,úgy érzem,hogy még mindig ezt a megaláztatást élem át,nem tudok rajta túl lépni,és nem látom a kiutat ebből az egészből.De igyekszek nem nyafogni és megfogadok minden hasznos tanácsot. :) Még a kék és rózsaszín pom-pomok viselését is. :D
2017. jún. 20. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!