Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megállhatok a növésben?

Megállhatok a növésben?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez már sokadik ilyen kérdés de az a gond hogy nagyon változó a véleménye más más embereknek.Járok konditeremben majdnem minden nap edzek most már fehérjét is szedek 15 éves vagyok 170 cm, apukám 185 cm és ezért tartok egy kicsit ettől.Mit gondoltok?
2017. jún. 22. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a kérdés. A fehérjétől megállsz a növésben? :D Ha sok csirkét eszel akkor kicsi maradsz talán? nem--a fehérjepor csak egy étrend kiegészítő, ami segít fehérjét bevinni, ha táplálkozás útján nem tudsz elegendőt. Semmi köze a növéshez. Ha napi 2 kilót meginnál belőle, max befosnál, meg rosszul lennél mint amikor teli"zabálja" magát az ember, de semmi több.
2017. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem állsz meg
2017. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én nem a fehérjére értem hanem magára arra hogy már így fiatalon megeröltetem magam és így állandóan az izmainak regenerálódniuk kell és ezáltal a csontjaim nem kapnak kevesebb figyelmet?
2017. jún. 22. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
nem.
2017. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bocsi véletlenül elküldtem egy "nem"et :D

szóval nem, mert az azmaidnak és a csontjaidnak más és más anyagra van szükségük, az egyik nem vonja el a másiktól :)

2017. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zedricht ***** válasza:
Én vagy 165 voltam mikor elkezdtem, most 180.
2017. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és most hallottam olyat is (Tomás channelen) hogy ha pl valaki sokat edz fiatalon és ezáltál az izmai összehúzódnak nem tud olyan magasra nőni mert nem nyúlik úgy az izomzat
2017. jún. 23. 20:22
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
De nyúlik az nyugi. Főleg ha edzés után nyujtasz is.
2017. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sehogy nem állhatsz meg a növésben, ha csak edzel. ezen ne törd a fejed :)
2017. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!