Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hétig nem leszek olyan...

2 hétig nem leszek olyan helyen ahol lenne edzőterem, hogy tartsam magam legalább valamennyire szinten?

Figyelt kérdés

szóval 2 hétig olyan helyzetben leszek hogy nem tudok majd edzőterembe menni. Szintentartásra milyen edzések lennének a legjobbak? Fekvőtámasz, felülés, futás, gugi oké. viszont ha ezeknek a különböző fajtáit használom, (szük fekvőtámasz pl.) akkor valamennyire meg tudom magam tartani ugye?


Tudom hülyekérdés. De ezért vagyunk itt gondolom. :)


2017. jún. 26. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kajára tudsz figyelni akkor nem lesz gond ebből. A tükör mondjuk szívatni fog, de az elmúlik amint újból feltöltődnek az izmaid...

Ha nagyon nem bírsz magaddal akkor kipróbálhatsz ilyen testsúlyos kihívásokat. Van egy csomó. Kitöréses, fekvős, guggolós. Némelyhez kell egy kártyapakli, azonban a legtöbbhez tényleg semmi.

2017. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hét alatt semmi nem fog történni, de ha nem akarsz kicsit sem visszaesni (nem értek hozzá, én gyönge kezdő vagyok, de nekem 2 hét szünet erősen érződik a következő edzésen), vagy ha hiányzik az edzés, akkor persze jó, ha edzel.

Sokaknak van gumiszalagjuk, azért segít, ha nem saját testsúllyal kell megoldanod mindent s pl. húzózkodáshoz sincs mindenütt alkalmas eszköz... De ha ritkán van ilyen s nem akarsz venni, szerintem felesleges aggódni, valamit mozogsz, jól eszel, jól pihensz, 2 hét... Nevetséges idő, sokan direkt tartanak minimum ekkora pihenőt néha.

2017. jún. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Akkor sem esnél sokat vissza, ha nem edzenél. Saját testsúlyos edzések beiktatásáváal szinte nulla lesz a visszaesés ha jól eszel.
2017. jún. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. jún. 27. 11:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Tolódzkodás, húzódzkodás, fekvőtámasz, guggolás, kitörés, lábemelés
2017. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!