Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban lehetséges, hogy...

Naturálban lehetséges, hogy valaki fogyás mellett erősödni tudjon?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pici a deficit, egy bizonyos mértékig lehetséges, de nem konstans a végtelenségig. Nem olyan lesz, mint mikor pluszban vagy.
2017. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Igen, ha messze vagy a genetikai max formadtol. A diéta első szakaszában, bizonyos testzsírig.
2017. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%-ig lehetséges (ha kezdő vagy alatta is) de az alatt szerintem örülhetünk ha nem gyengülünk.
2017. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Én is szálkásítok, heti 1kg-ot adok le.

Az elején vesztettem az erőmből, de most elkezdtem fejlődni, csak pakolgatom fel a súlyokat, pedig még mindig deficitben vagyok és heti 1kg-ot fogyok.

Gondolom még jobb lenne, ha lassabban fogynék.

2017. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én street workout edzések mellett (heti 2 alkalom teljes testre) havonta ~2kg-ot fogytam, az kondícióm viszont láthatóan és érezhetően is nagyon sokat javult.
2017. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!