Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem bírja a könyököm a vállból...

Nem bírja a könyököm a vállból nyomást és a mellrőlnyomást, oldalemeléssel és előreemeléssel is ki tudom hozni a vállamból a maximumot?

Figyelt kérdés
Hátsó vállra pedig döntött törzsű oldalemelést csinálok, eddig fejlődik ezektől a vállam, de ki tudom hozni belőlük a maximumot vagy muszáj nyomógyakorlat ahhoz, hogy jó vállam legyen?
2017. jún. 30. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Naturban a maxhoz szerintem kell alapgyakorlat,vagyis nyomás. Ízületvédőt próbáltad már? Esetleg masszázs,vagy gyógytorna?
2017. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most hétvégén veszek izületvédőt, abba csak reménykednék hogy helyrehozza.
2017. jún. 30. 20:43
 3/18 A kérdező kommentje:
*reménykedek.
2017. jún. 30. 20:43
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz oldalemelés,nyomasd minnél nagyobb súllyal.
2017. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Oldalemelésnek nem sok köze van az elülső deltához, amit a nyomások miatt el kell hagynod. Ha tényleg nem bírod csinálni akkor nincs mit tenni, pótolni kell valamivel amire az előreemelés jó. Bár szerintem a vállfájdalom ugyan úgy elő fog jönni.
2017. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira ezeket sem tudod szétszedni,hogy külön kelljen edzeni. Fekvenyomásnál is kap,nekem elég a fekvenyomás +oldalemelés. Próbálhatsz 45 fokban is nyomni ha mell-t váll-t egy napra teszed.
2017. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5. De nem a vállammal van gond.
2017. jún. 30. 21:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia, kezdő vagy ? Nekem az elején volt ilyen probléma kissebb súllyal csináltam magasabb ismétlésszámmal , az izületeidnek is hozzá kell szokni a terheléshez ugye erre is lenne való az első pár edzésnek teljestestezni.Egyébként ugye bemelegítesz ezekre a testrészekre amikre edzel ?
2017. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egykezessel, egy kézzel sem?

Amúgy nem kötelező a jó vállhoz az erőnyomó gyakorlat. Az elülső részt úgy ahogy már többen írták hozza a ferde pad... Az oldalsó rész meg ici pici izom. Oldalemelés gépen, csigán vagy szabad súllyal és kész is

2017. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
2,5 éve edzek, de elég magas vagyok, ami miatt érzékenyebbek lehetnek az izületeim. Eddig fejlődik a vállam így is, arra vagyok kiváncsi hogy ki tudom-e hozni így a maximumot magamból.
2017. jún. 30. 23:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!