Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem bírja a könyököm a vállból...

Nem bírja a könyököm a vállból nyomást és a mellrőlnyomást, oldalemeléssel és előreemeléssel is ki tudom hozni a vállamból a maximumot?

Figyelt kérdés
Hátsó vállra pedig döntött törzsű oldalemelést csinálok, eddig fejlődik ezektől a vállam, de ki tudom hozni belőlük a maximumot vagy muszáj nyomógyakorlat ahhoz, hogy jó vállam legyen?
2017. jún. 30. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj , ha a terembe vannak edzők szerintem inkább tőlük érdemes ilyet megkérdezni én is tőlük szoktam , ők jobban tudják mert itt kitudja ki vagy kik válaszolnak.
2017. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nyomás nélkül is lehet hozni egy elég jó vállat. mit számít az, hogy az a maximum-e vagy sem. Alapból az elülső delta az az izom ami kb. soha senkinek nem láttam még lemaradva, mert ugye a fekvenyomásnál is bőven kap.
2017. júl. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem igazán világos, hogy ha a fekvenyomásnál nincs baja a könyökének akkor a többi nyomó gyakorlatnál miért van. Levike te meg kérdezgesd csak az okj-s 2 bites edzőket. Az való neked.
2017. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13. Ezt én se értem, ott tényleg nem tapasztaltam soha kellemetlen érzést, ellenben ennél a 2 vállgyakorlatnál.
2017. júl. 1. 09:28
 15/18 anonim ***** válasza:
Pozitív, vagy negatív szakaszban fáj a könyököd? Mit érzel olyankor? Rendesen be szoktál melegíteni?
2017. júl. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igazából egyáltalán nem fáj a könyököm edzés közben, hanem miután végeztem a gyakorlattal utána ha kinyújtom teljesen a karom akkor érzem hogy érzékeny a bal könyököm, ezt a jobbnál nem érzem, nem nevezném fájdalomnak, talán nagyon kezdetleges fájdalomnak, de később rosszabb is lehet.
2017. júl. 1. 12:07
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez el fog múlni. Nyomásoknál ne akasztgasd ki az izületet. Ha már nem érzed ezt mehetnek a nyomások. Ezért hülyeség abbahagyni.
2017. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 1. 12:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!