Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti beleszámoljátok a súlyzós...

Ti beleszámoljátok a súlyzós edzés által elégetett kcal-t?

Figyelt kérdés

Néztem hogy 60 perc súlyzós edzés 500kcal-t éget el

[link]


Ha még kicsit túloz akkor is 300-at biztos elhasznál a szervezet, beleszámolhatom? Vagyis szálkásítok és amikor nem edzek akkor hülyeség lenne 300-zal kevesebbet enni?


2017. júl. 2. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges ezzel bszkodni.
2017. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aszerint kell változtatni az állandó mennyiséget, hogy annyit fogysz e amennyit kell.
2017. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén én sose számoltam hogy mennyit használok el, hanem mindig aszerint igazítottam a kalória bevitelt hogy megfelelő ütembe fogyok/növekszek-e.
2017. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel halványzöld segédfogalmam sem lehet arról, hogy mennyi kalóriát égetek el (főleg a 9 órás hegyi túráknál volt ez még rég... teljesen kérdőjel), ha számolok is, kizárólag azt, amit megeszem. Az aktivitásom oly sokat nem változik úgysem, elég, ha a megevett kalóriát lövöm be egy megfelelő szintre (de ha pl. éhes vagyok, akkor eszem, mindentől függetlenül).

A fejemben van egy olyan, hogy ha edzettem vagy "sokat" aeroboztam (ma már max. 2 óra, ami elég minimális), akkor plusz egypárszáz kcal, de számolni nem tudom és nem is kell.

2017. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!