Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy éve edzek, szeretnék...

Egy éve edzek, szeretnék tömegelni, egy év tömegeléssel feljöhet kb.10kg? (Vekony, mindíg szálkás hasú emberke)

Figyelt kérdés
170cm vagyok ,jelenleg 60kg ,mióta kezdtem feljott 8kg , viszont még mindíg vékony vagyok... milyen edzéstervet/étrendet ajánlanátok?Kreatint is szednék esetleg. Reális cél lehet ez?Mennyi IZOM jöhet fel ezalatt ,ami még normális keretek között van?

2017. júl. 2. 15:00
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Első évben jön kb 10kg izom, utána egyre kevesebb. De genetikafüggő is, hogy kinek mennyi jön és milyen ütemben. Heti 3 napos teljes testes vagy 4 napos kétfelé bontott terv legyen, alapgyakorlatokkal, nem sok sorozattal, nagy sulyokkal, 5-8--as ismétlés tartományban.
2017. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bontott edzéstervet kifejeznéd bővebben ,pl. Egy hét hogy nézne ki hogy minden izmot megmozgassak?:) Kaja?
2017. júl. 2. 15:27
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
100%

Heti 4 napos kétfelé bontott. A,B, pihi, A,B, hétvége pihi. A nap: mell-hat-vall. B nap: láb-kar.

Egy edzésen egy izomra 5-6 össz sorozat 1 vagy két gyakorlatból. Alapgyakorlatok kellenek pl fekvenyomas ruddal 3 sorozat és egykezesekkel 3 sorozat. Hátra felhuzas, evezés. Stb..

Kaja. Kis kalória plusz kell, de ezt neked kell kitapasztalni, hogy ez nálad mennyi. Belövöd a fehérjét napi kb 2g x ttkg értékre, zsír 1g x ttkg, a ch pedig annyi, hogy kalória pluszban legyél. Van akinek ez 4g x ttkg és van akinek 6-7g x ttkg. Szóval egyénfüggő.

2017. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ,sokat segítettél!
2017. júl. 2. 15:57
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Szívesen.
2017. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!