Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az értrend diétához /...

Ez az értrend diétához / szálkásításhoz megfelelne férfi számára?

Figyelt kérdés

65 kg vagyok, kicsit híztam másfél év alatt, a hasamon úgymond zsír van. Igazából 68-70 kg-ra fel akarom vinni a súlyomat , eldolgozni stb. Utána olvastam, többen mondták már hogy elösször diéta kell majd utána a tömegnövelés. Diétához ez az étrend meg felelne?


[link]


vagy valamit kellene rajta változtatnom?


21F/171 cm / 65kg


2017. júl. 2. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "sok az arány", ennek semmi értelme. Amúgy az arányok mellékesek, grammban kell megfelelően enned.

A fehérje még mindig sok, a zsír már megüti a minimumot.

2017. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha számolsz egy napi kalóriaszükségletet (ami csak megközelítő értek), akkor ez nálad kb. 2300 kcal. Csinálsz egy -500 kcal-s deficitet, így kezded a diétát 1800-zal.


Kéne neked kb. 130g fehérje, vagy 50g zsír, a fennmaradó kalóriát meg vidd be ch-ből, ami ez esetben 205 gramm. Ez csak standard értek, lehet a ch neked sok lesz, akkor majd csökkentesz. Ez 3,2g x ttkg, ami pl. nekem diétakezdőnek jó mennyiség, lehet neked nem ennyi fog kellene, de azt majd kitapasztalod. A fehérje emg zsír legyen meg ennyi. :)


Az alapanyagok jók, de már írták előttem is.

2017. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 roland7564 válasza:

Figyelj neked nem kell fogyni csak egy héten 3-4szer lejárni kondiba a saját súlyodat kell kinyomni ahányszor csak megy a fehérje egy kicsit mehet lejjebb!

Azért nem kell diéta mert az edzés segítségével adsz is le kg-ot és veszel is fel izmot!!Kardiózhatsz is.De azért kerüld a nehezebb ételeket

2017. júl. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!