Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hízok annyi tápanyagtól...

Miért hízok annyi tápanyagtól is ami elvileg szálkásításhoz kellene?

Figyelt kérdés
A bevitelem az elmúlt hetekben: 140g fehérje, 160-180g CH, 30-40g zsír és kb 1700kcal. Jelenleg 84kg körül vagyok 14% testzsírral 21 éves, 183cm magas. Egyébként nincs gondom azzal, hogy ez is hoz tömeget, jelenleg nincs annyi izom rajtam hogy szálkásítás hasznot hozna, viszont furának találom, hogy a shop builderen pl tömegeléshez ilyen 400g szénhidrátot ajánlanának ilyesmi testsúlyhoz, de én attól olyan zsírdisznó lennék hogy az aztán tömeg lenne a javából. Szálkásításhoz viszont testsúlyonként 2g szénhidrátot ajánlanak. Ez az én esetemben 168g-ra jön ki. Viszont én ettől is hízok szép lassan. És egyébként nem is úgy csinálom hogy egyszerre zabálok be, hanem elosztva kisebb adagokra, és nagyjából 2 óránként eszek.

2017. jún. 15. 17:55
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
Mindenkinél más az anyagcsere sebessége. Nekem is elég kevesebb kaja. Nincs ebben semmi rendkívüli.
2017. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!