Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha HIIT (inetvallun kardio)...

Ha HIIT (inetvallun kardio) sokkal hatásosabb es gyorsabb akkor miert ragaszkodnak meg sokan a hagyomanyos kardióhoz?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert a HIIT rohadt fárasztó és ha gyakran csinálod akkor a regenerálódásnak se tesz jót, ezen felül pedig nemhiszem hogy olyan sokan ismerik.
2017. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mert kemény az intervall edzés, azért.
2017. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a fentiekkel. Izzadékony vagyok, néha unom, hogy szakad rólam a víz, akkor marad a pulzus 120-130 között.
2017. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy rendes HIIT egyrészt kegyetlen nehéz, másrészt kell hozza egy alap erőnlét, így a sok emberből rögtön kevés marad és azok sem akarjak magukat mindig kinozni, elég az alkalmanként vagy ha éppen versenyre készülés van. Egyébként regeneralodni is nehéz belőle.
2017. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En minden edzés nap csinálok HIITet (5 alkalom) akkor nem kéne mert nehezen regenerálodok?
2017. júl. 3. 13:21
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezned, van akinek sok.
2017. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha minden nap intervallozol, az már gond lehet, de szerintem neked kell felmérni mi a sok a testednek. Én mondjuk heti 3x járok terembe, és súlyzós edzés után van egy 12 perces saját testsúlyos intervallom (1 perc bemelegítés 1 perc levezetés közte pedig tabata intervallok), és nekem sokkal jobban felpörgette az anyagcserémet, mint amikor egy órákat aeroboztam... annyi, hogy én klasszikus intervall elemek mellett egy-két hasizom gyakorlatot is beleteszek, így az is le van tudva.
2017. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!