Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szinten tartó adagját...

Kreatin szinten tartó adagját meddig lehet szedni folyamatosan szünet nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát ha a feltöltés kihagyom és a szinten tartó adagot szedem hosszabb ideig akkor mennyi idő után kell szünetet tartani hogy a szervezet ne váljon immunissá rá?

2017. júl. 3. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Immunissá nem válik a szervezet, mindig hatni fog.
2017. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem...de biztos van egy szint amit átlépve már nem tudsz profitálni belőle hanem stagnálni kezdesz. Ha pedig elhagyod akkor nyilván lesz egy kis visszaesés erőben és súlyban is.
2017. júl. 3. 12:24
 3/7 Klanwarrior ***** válasza:
Sokan szedik egész évben, és nem leszel rá immunis, nem fogsz visszaesni, ha sokáig ugyan olyan adagot szedsz.
2017. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Értem...de biztos van egy szint amit átlépve már nem tudsz profitálni belőle hanem stagnálni kezdesz. Ha pedig elhagyod akkor nyilván lesz egy kis visszaesés erőben és súlyban is."

Úgy is lehet mondani, hogy mindig adja azt a pár % plusz erőt és tömeget

2017. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
65%
Fél év után mehet egy kis szünet.
2017. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. júl. 3. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Korábban (még 2004-ben amikor legelőször kipróbáltam, elkezdtem) azt olvastam, hogy két hónap után érdemes szüntet tartani, de azóta is sokszor tavasszal elkezdem és szeptemberben októberben már tényleg semmi hatása nincs.

Akkor kihagytam egy hónapot és utána három napig a max napi adagnak ajánlottat szedtem és akkor már megint érezhetően sokat segített.


Abból a szempontból lehet eleinte nagyobb adagot szedni az ajánlott max dózist, mert attól gyorsabban eléred a telítettebb szintet. Így is úgy is eléred, de ha csak fenntartóval szeded, akkor kicsit lassabban telítődsz vele.


Vegyél még HMB-t Azt nem tárolja a szervezet.

A bevétel után másfél órával tetőzik a keringésben és kb kettő óra múlva esik felére a koncentráció. óránként lehet nyomni belőle egy tablettát és az fenntartja a szintet. Ha nem tervezed olyan hosszú ideg a terhelést, akkor fél óránként. Hasonló a hatása a kreatinhoz, összeadódik vele.


Lehet citrulin malátot is szedni, 2-2 kapszulát. Próbáltam másfél óránként 2-2-2 kapszulát, az kicsit soknak tűnt, jól bedurrantott. A saját L-argini szintézist serkenti.


Azért egészen jó érzés, amikor nem fáradsz igazán egy hosszabb ideig. Na meg a koffein is segít a végefelé. A Biotech koffein+Taurin kapszulát használom, de csak amikor már kicsit kell dobni rajta.

2017. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!