Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 lábedzés egy héten? Van...

2 lábedzés egy héten? Van értelme erőltetni?

Figyelt kérdés
A lábnap számomra a legkimerítőbb edzés, ugyanakkor ez okozza a legnagyobb eufóriát is amikor végzek. Szerda délutánonként szoktam lábazni, csütörtök estétől szombat reggelig lényegében alig bírok járni az izomláztól. Vasárnapon gondolkoztam, hogy be lehetne rakni egy plusz lábnapot, kicsit talán lazábban, mint a szerdai, hogy addigra helyre jöjjek. Van értelme?
2017. júl. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked Kell eldönteni,h akarod-e,bírod -e. Nem fejlődik,vagy miért akarsz 2-t? Kétfelé bontott tervnél van ilyen,de akkor egy edzésen 6-7 sorozatnál ne menjen több lábra. Tény,h jó érzés leedzeni a lábat,de naturalban nincs sok értelme szetgyilkolni sok sorozattal/gyakorlattal.
2017. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos igen, azt elfelejtettem írni, hogy nem koxolok, nem is fogok és naturál szinten sincsenek versenyzői ambícióim. Az edzést pusztán azért csinálom, mert nagyon szeretem és baromi jó érzéssel tölt el.
2017. júl. 6. 20:52
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi sorozat megy rá.
2017. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Talán az lesz a legegyszerűbb, ha leírom mit csinálok. Otthon edzek, szóval kissé korlátozottak a lehetőségeim:


1 guggolás: 8 sorozat, ebből az első amolyan bemelegítő aztán folyamatosan emelem a súlyt és csökkentem az ismétlések számát, utolsó sorozat ismét kis súllyal magas ismétlésben, amolyan pumpálásként


2: combfeszítő: 6 x 12-14

3: combhajlító: 6 x 10

4: felhúzás (koncentrálva a combhajlító izomra): 6 x 10

5: vádli állva fél lábon súlytárcsával: 6 x 18-20


Tudom, vádliból több kéne egy héten, de sérülés miatt örülök, hogy ennyi is megy.

2017. júl. 6. 21:04
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Heti össz sorozatnak jó. Tehát heti két edzés esetén ennek a felel kellene.
2017. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!