Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az L-carnitine egy átverés?

Az L-carnitine egy átverés?

Figyelt kérdés

Talán már nincs is olyan személy ebben a szakmában aki ne ismerné az lcarnitine jótékony hatásainak hosszú listáját. A napokban néztemvegy Train With Brain videót, amiben igért egy cikket arról, hogy az l carnitine valójában csak egy hatalmas lehúzás. Ez tényleg így van?


Tápkieg. Ellenesek kíméljenek.



2017. júl. 7. 17:20
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
84%

Nem sokat ér valóban. Nem tudták tudományosan bizonyítani, hogy plusz bevitellel több zsírt adsz le. Már csak azért is, mert az emberi testben van 20g körül. Egy sportolónak kell napi 1g ami nokedli, simán fedezed plusz bevitel nélkül.

[link]

2017. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
valóban nem ér sokmindent, talán semmit. Annyit biztosan nem, amennyiért kapni lehet.
2017. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szomoruan veszem ezt tudomásul,miután hű társamnak tartottam eddigi diétám során.

Szóval nem is segített semmiben, és miután az a kevéske elfogyik, felesleges újabb adagba befektetnem.

2017. júl. 7. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2# vagyok, meg amúgy tápkiegészítő ellenes, de elismerem, hogy vannak jó dolgok, amikkel lehet és érdemes is élni egy bizonyos szint elérése után, de a 40kilós 2. alkalommal edző csontváz minek akar kreatint meg ilyeneket használni. nem a hatásosságát vitatom, csak a fontosságát.


De ilyen l-carnitint én is vettem az elején, hogy húúú majd jól lefogyok vele. Fogytam is KEMÉNY diéta mellett, szóval szerintem placebó hatása van inkább, mert ha már ilyeneket veszel, akkor jobban odafigyelsz a diétára, mozgásra stb, és igazából ettől fogysz nem magától a szertől. De ez csak az én véleményem.

2017. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, amit másodjára írtál azt kátom magamon én is.

De semmi baj, nem kell ezen elkeseredni. De azért majd a dobozát feldugom magamnak és megpróbálom élvezni, hogy ne legyen felesleges.

2017. júl. 7. 18:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te állat!! :D A BioTech-es L-carnitine 100.000 nekem túl vastag volt, nem tudom te milyet vettél, esetleg extra sikosítóval próbálkozz.
2017. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Neked túl vastag volt? Talán te is próbáltad?

Nekem egyébként carnitin+chrome van, és a króm része az szerintem mindenképp hasznos

2017. júl. 7. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy próbáltam de nem volt jó. Ja de ki tudja abban is nem-e csak mutatóba tettek egy minimális krómot. azt se tudom igazából, miért van arra szüksége egy embernek vagy mekkora mennyiségben. Elvileg az l-carnitine hatását fokozza, de ha az a hatás egyenlő a nullával akkor mit? :D
2017. júl. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15 ml ben van 150 mg. Azthiszm a vércukürszintel kapcsolatos hatása van. Googlon nezd meg nem akarok hülyeséget írni.
2017. júl. 8. 08:51
 10/11 qborka ***** válasza:

Szerintem pedig igen is hatékony. Én nem testépítek, hanem csak aerobic, spinninig, túra, szabadtéri bicaj. Volt műtét után egy kis kényszerpihenő, amikor újra kezdtem, nem kezdtem el LC-t inni és azt veszem észre, hogy nem megy le olyan könnyen a zsír, mint amikor ittam, ugyanolyan étren és spot mellett. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy a zsírvesztést egyéb dolgok is befolyásolják.

Azzal egyet értek, hogy a Scitec 100.000 drága, mást viszont még nem próbáltam

2019. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!