Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vízhajtás naturálban?

Vízhajtás naturálban?

Figyelt kérdés

Szálkásítok és arra gondoltam, hogy valahogy ki kellene hajtanom magamból a vizet, így definiáltabbnak, szálkásabbnak látszanék.

Nem tudom hogy kell csinálni.

Ha kihajtom magamból a vizet, akkor az úgy marad, definiáltak maradnak az izmok?


2017. júl. 7. 17:54
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Ez csak pár órára működik, nem leszel sokaig száraz, Nem is lenne célszerű, mert lehetnek bajok belőle. Mondjuk naturalban sokat nem tehetsz, nem leszel olyan mintha gyógyszer vízhajtó menne.
2017. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elkezdesz rengeteg vizet inni: 8-10 litert megiszol az egyik nap, utána hirtelen abbahagyod. Fél óránként fogsz menni pisilni. Másnap nem iszol egyáltalán semmit vagy csak fél liter vizet. De szerintem ezt ne csináld! Egyszer kipróbálhatod, de nincs értelme, max ha le akarod fotózni a legjobb formádat.
2017. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!