Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mely edzéstervek jók tömegnöve...

Pszicho88 kérdése:

Mely edzéstervek jók tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nehezen hízó alkat vagyok.

Akármennyit ehetek, akármikor, akkor sem jön fel plusz kg rám. 180 cm magas 70 kg vagyok.


Tudnátok pár olyan edzéstervet, esetleg linkkel ellátva, ami jó a tömegnövelésre?


Eddig 10-12 ismétléseket csináltam, 3-4 sorozatban, de nem tudtam hízni.



2017. júl. 13. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Starting Strength,ICF 5x5.A hízás a kajálástól függ,nem az edzéstervtől.Számold a napi kajabeviteled,mert tuti,hogy nem eszel eleget.
2017. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Javaslat.: Pufirizs. Napi egy zacsi, az kb 80g + ch. Lehetőleg elosztva edd és ne egyszerre.

Mindemellett legyen meg a szilárd táplálék legalább napi 4* a kiegek mellett.

tömegnövelő edzés pedig nincs. ósdi mítosz ahogy sok egyéb is. mindig közel hasonlóan kell edzeni. válassz mindig akkora súlyt amivel megy 6-12 és hajrá. illetve használj több izomcsoportot illetve ízületet igénybe vevő "erő" gyakorlatokat, mint felhúzás, evezés, guggolás, különféle nyomások, stb.

2017. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 annyiszor eszik,ahányszor akar,kieget meg nem kell feltétlenül használjon.
2017. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Jöhetnek még hasznos tippek.


Rákerestem az 5x5 tervre.

[link]


Nagyon kevés gyakorlat van az edzéstervben.

Nincs egy olyan 5x5 program, amiben több a gyakorlat?

2017. júl. 13. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
ICF 5x5
2017. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Klanwarrior ***** válasza:
Nem létezik tömegnövelő meg szálkásító edzésterv. Mindig nagy súlyokkal kell edzeni, és ha nem jön a tömeg, akkor többet kell kajálni. Olyan nincs, hogy akármennyit ehetsz. Van, aki 3g/ttkg CH-tól tökéletesen tud tömegelni, és létezik olyan is, akinek ugyan ehhez 6-7g/ttkg kell. Fogadni mernék, hogy neked a kajád nincs rendben. 300g rizst 150g zabbal szerintem le tudnál nyomni egy nap. Edzéstől nem fogsz hízni kalóriaminuszban.
2017. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maximális erőt kell fejleszteni. Sok szakirodalom van róla a neten.
2017. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek több gyakorlat? Teljesen felesleges. A szabadsúlyos, összetett gyakorlatoktól lehet jól fejlődni, ahogy azt írták előttem is. 2 évet stagnáltam az ilyen sokgyakorlatos edzéstervek miatt. Aztán elkezdtem felhúzni, elhagytam a csigás, gépes gyakorlatok jelentős részét, és láss csodát, elkezdtem fejlődni.
2017. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!