Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdem folyamatosan...

Ha elkezdem folyamatosan szedni a kreatint mikor dől el hogy egyáltalán reagál rá a szervezetem?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy egyeseknél hatástalan a monohidrát. Ilyenkor váltani kell designer kreatinra. Ezért gondoltam hogy az utóbbival kezdek, amúgy sem terheli le annyira a gyomort és az emésztőrendszert. Viszont mi van akkor ha ez is hatástalan? Előfordulhat? Ha a szinten tartó adagot szedem folyamatosan mikortól lehet következtetéseket leszűrni a hatásáról? Gondolom ez is ember függő de valamit tanácsot adjatok már ez ügyben légyszíves. Mert nem biztos hogy szeretném 7 hónapon keresztül tolni ha nem tudok profitálni belőle. Amúgy 4 éve űzöm ezt a sportot. Abban a stádiumban vagyok hogy már csak nagyon nehezen tudom feszítgetni a határaimat és fejlődésre bírni a testem. A kreatint viszont még sosem próbáltam ezért bízok benne hogy adna egy kis pluszt a fejlődésemhez.

2017. júl. 13. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kik szokták ezt mondani, de én pont, hogy azt mondom ha a sima monohidrát nem ért szart se akkor a dizájner se fog. Az maximum annak jó aki a sima monihidráttól esetleg fosik, más kötésben meg nincs olyen gondja. Egyébként pár hét alatt ha nem érzel semmit, akkor nem is fogsz.
2017. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
A platókat pedig jó edzésprogramozással kell átugrani, nem tápkiegektől várni a csodát.
2017. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Monohidrat legyen és pár hét alatt érzed ha működik.
2017. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

A kreatin monohidrát kb minimum három nap után kell, hasson. Nálam ennyi idő alatt már csodát művel. Ez egy hónapos kihagyás után volt, amikor megint elkezdem szedni. Nálam hihetetlenül megdobja az erőnlétet és kitolja a fáradást. A HMB ehhez még hozzá adódik. A citrulin a vérellátást fokozza. Közben szoktam még koffein kapszulát is bevenni amikor érzem, hogy jól jön. Azt a kreatin mellé szokták ajánlani és együtt tényleg jobb.


Igaz, mellett szedek még HMB-t és Citrulin malátot is. Abból háromszor kettő kapszulától durran be az izmom, de nem egyszerre. indulásnál beveszek kettőt, amikor megiszom az l-karnitint is. Utána kb egy óra múlva még kettő citrulin kapszulát és fél-egy óra múlva még kettőt, de akkor már keményen érzem a hatását. Olyan érzés, hogy nem fárad az izom. Érzem, hogy van folyamatos tápanyag utánpótlás és nincs az izomban az az égető fájó nehezedő fáradás érzés, csak a gyorsan frissülő erő.

A citrulint lehet a HMB-vel egy időben is nyomni. A citrulinból 6 kapszula már durván bedurrant és a HMB-ből az 5 tabletta az amitől már jól működik az izom anyagcsere és a citrulintól bedurransz. Ez nitrox (nitrogén monoxid) serekentő hatású, mint az L-arginin és az ereket tágítja, Természetes növényi anyagokkal serkenti a szervezet saját L-arginin szintézisét. Ezzel hatékonyabbá teszi az izom vérellátását.

2017. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük a tápkieg reklámot.
2017. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem reklám, tapasztalat!

Ezeket használom és nagyon sokat dob.

2017. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!