Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a térd olyan állapotban...

Ha a térd olyan állapotban van, hogy az életbe nem guggolhatok rendes súllyal, akkor mondjak le az erőemelésről/testépitésről (hobbi szinten)?

Figyelt kérdés

A testépités és az erőemelés nekem 50-50 arányban fontos.Angolul ha jól tudom ez a powerbuilding.

A többi gyakorlattal ugye nincs gond, de guggolni képtelenség igy és meg is van tiltva, ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Edzenétek mindenre amire tudtok vagy a nagy súlyok, nagy izmok helyett valami mást választanátok?


2017. júl. 17. 15:48
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hobbi szinten nem kell lemondanod a testepitesrol, abba belefér az is, hogy nem guggolsz vagy nem labtolozol brutal sulyokkal. Hobbi szintbe belefér egy kisebb forma is.
2017. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy fazon azt írja a könyvében, hogy a testépítéssel kinyírt térdét helyre tudta hozni saját testsúlyos edzéssel. Én annak néznék utána, javítható-e a térded, utána gondolkoznék azon, hogyan tovább.
2017. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, ha pl egy Starting strenght-et csinálok és a guggolást kicserélem valami térdkimélő gyakorlat(ok)ra, az kezdésnek megteszi?
2017. júl. 17. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor sem kell lemondanod róla,ha csak kardiót meg saját súlyos guggolást csinálhatsz.Max.nem lesz olyan jó lábad,és akkor mi van? Legalább edzel.
2017. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj le semmiképp. Ember, van olyan, akinek lába sincs, mégis edz, nyilván lábra nem, de akkor is jobban néz ki, mint ha hagyná az egészet a csudába s bizonyára lelki tartást is ad neki az edzés...
2017. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értelek titeket srácok, csak nekem mindig is a láb volt az ami a legjobban kell, azt tartom a legférfiasabb izomnak, az a legnagyobb, a legerősebb, mondhatni istenitem:) szóval kicsit megingatott az egész, de nekiállok, és kihozom a legjobbat.

Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam.

2017. júl. 17. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógytornásznál voltál már? Ő se tudott segíteni?
2017. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!