Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket is zavar hogy a sok...

Titeket is zavar hogy a sok koxos naturálnak hazudja magát és benyalja nekik mindenki? A naturálokat meg lenézik miattuk?

Figyelt kérdés

Amúgy nem érdekel hogy néz ki más férfi, leszrom, de az nagyon zavar hogy naturálnak állítják be magukat csak mert nem Mr O. kategóriás kinézetük van hanem csak mensfizik (direkt írtam így). Én 15 éve járok edzeni becsülettel, amit tudok megteszek (csokit-édességet azóta nem ettem például bármilyen hihetetlen is). 7-8 éve tartom azt a fizikumot amit naturálon ki tudtam hozni, több nem nagyon megy, ennyi a genetikám. Akkoriban majd 10 éve ez még izmosnak, "kigyúrtnak" számított, most meg az irodaban van egy ilyen mensfizik gyerek aki televan mint a déli busz és nekem mondják a csajok hogy hát én mit csinálok a terembe 15 éve ha sehogy nem nézek ki a koxos "naturál" gyerek mellett aki 3 év alatt érte el. Meg sokan mondják hogy "ja te edzel, nem látszik annyira" (ruhában), meg azt hiszik hogy 1 éve kezdtem és tanácsokat kezdenek osztogatni mit hogy kéne. Múltkor odajött a terembe egy 20 éves koxos gyerek hogy "azért fejlődgetsz, így tovább, még egy-két év és utolérsz" hát jól leoltottam.

Már teljesen eltolódott az átlagemberek de még a sporolók körében is, hogy mi az elérhető, valóban naturál fizikum. Ami naturálon kihozható az az emberek többségénél már átlag szint, kb 1 év edzésnek képzelik. Azt hiszik hogy 15 év alatt GP versenyző fizikumomnak kéne lennie, hiszen edzettem annyi évet és ezt kérik számon tőlem.


Találkoztatok ti is ezzel?



2017. júl. 20. 11:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%

Az emberek buták és tudatlanok ha erről van szó. Egyszer egy orvostan hallgatóval volt alkalmam dumálni és szóba került a párja aki felszedett jó pár kilót és ducinak mondható, és azt mondta nekem a leendő orvos, hogy igy legalább már gyúrhat mert van mire, hiszen aki vékony az hiába gyúr mert szerinte a hájból lesz izom.

Gondolhatják, hogy konkrétan mintha szellemet láttam volna elképedtem és csak bólogattam.

2017. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Cortez70 ***** válasza:
100%
Az nagyon durva, lestem volna én is. :)
2017. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
82%
De ez hogy lehetséges? Ha konkrétan ez a mondat nincs is benne a tananyagban hogy a zsír nem alakítható izommá, csak össze kéne tudni rakni a tanulmányaival hogy valami nem stimmel...
2017. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%
Ne kanyarodjunk már el a koxolástól a kőmüvesekhez meg a burkolókhoz :D Ahogy Bunny mondta "az építkezésen vagy tróger, ott nagyon fontos ,hogy izmos legyél"... érezd az iróniát. Egyáltalán nem fontos és aki edzeni jár nem célja, hogy szép legyen miközben tolja a malteros talicskát. Az edzés egy más világ tekints rá úgy. Én már nem is igazán járok terembe az utóbbi időben, teljesen átment egóba az egész sport. Főleg, hogy facebookon is reggeltől estig az egót nyomják a testépítésből csak ez jön le, hogy "nézz ki jól, legyél izmos és más nem számít" tükör-fóbia, étkezési szokások rossz hozzá állása, másokat lenézni stb. sorolhatnám mennyi negatívumot tanul az átlag, aki csak napi 1 órát nézegeti a fitness oldalakat. Egyedül a BB.rádió és néhány BB.Tv rész, amit érdemesnek tartok. Van jó pár ember ,akitől lehet tanulni, de sajnos mindenhol nagyon magasan van a mérce. Átlagember szinte becsülettel nem is tudja hozni az elvárásokat, amit a példaképéről lát videókban utána meg jön a lelkiismeret furdalás, hogy egy gyenge, csúnya gáz ember vagyok.. Jobb az ilyen embereket kerülni, vagy megfenyíteni :D általában a testépítők félnek a bunyósoktól, mindegyik csak azzal keménykedik, hogy sok ismerőse van a teremből meg facebookon, de a boxolóktól, főleg ,ha helyes vagy fosnak és úgy néznek mint a véres rongyra xd Nyugodtan tegezd le a cs1cska nagyképű edzőket, nem kell neked megfelelni senkinek, ha dagadtan érzed jól magad akkor úgy.
2017. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ja azért ugye jól esik azzal áltatni magad, hogy azért nem jársz már terembe mert tiszta egó lett ez a sport. Mert egy terembe véletlen se magaddal a saját dolgoddal kell törődnj, hanem, hogy milyen lett a sport, vagy inkább az emberek benne ugyebár. Az megvan amúgy, hogy nem csak testépítés létezik a súlyzós edzés világában? Akkor is jol fogod magad érezni kövéren ha majd 40 évesen megdöglesz szívinfarktusban ez is evidens.
2017. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%
Meg talán ha 2017ben nem lennél annyira gyökér, hogy nem beszélsz angolul egy szót se akkor máris kinyílna a világ és láthatnád mennyi nagyszerű atléta létezik ezen a bolygón és nem csak a bbtv. Kádár népe bszod, tiszta szégyen ez az ország.
2017. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem akarok ezen vitatkozni, hogy mennyire beszélek angolul. Nem is írom le a teljes társadalmat, főleg mivel én is edzek és tiszteletben tartom, hogy ki mit ért el. De mindig is megvolt az az oldala ennek a dolognak, hogy elkanyarodsz az életeddel csak a testépítés irányába és minden mást háttérbe szorítasz, mint egy versenyen. De az élet maga nem versenyzés. Csak ebben látom a negatívumot és nem abban, hogy ne lenne egészséges edzeni. A hozzá állás másokra is kihat, főleg ,ha negatív.
2017. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!