Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék összeállítani egy...

Szeretnék összeállítani egy edzés tervet?

Figyelt kérdés
Évek óta zavar,hogy egy vékony ember vagyok,semmi izommal... Hónapok óta elakarok kezdeni edzeni,de vagy nem értem rá,vagy nem volt hozzá megfelelő edzéstervem. Mostmár tudok időt fordítani a kondira,de tudnátok segíteni összeállítani egy rendes edzéstervet?
2017. júl. 20. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Starting Strength,ICF 5x5.Neten fent vannak,válassz ki egyet ezek közül,nézz utána annak és az utasításokat tartsd be.Kaját pedig rakd rendbe.
2017. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Ahogy az első írja, úgy pont jó.
2017. júl. 21. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

20 évvel ezelőtt, mikor elősször jártam teremben, még nem volt gyk meg sárgaoldal... bementem a terembe, kérdeztem a tulajt a bérlet megvásárlása után, hogy Sanyibá, mit kell csinálni...

Sanyibá vállon ragadott, odavitt egy padhoz, azt mondta:

-Bálintkám ezek itt a súlyok.

-súlyok ez itt a Bálintka...

Na ezeket kellene emelgetni...

És én meg haverom elkezdtük őket emelgetni, ellestük nagyoktól ki mit hogyan használ, sorban kipróbáltunk mindent, megkérdeztük a nagyokat, hogy van értelme csinálni, mindenki kicsit mást mondott...

Sanyibá azt mondta minden izomcsoportja keressünk 3 kedvenc gyakorlatot, aztán csináljuk őket felváltva...

Nem volt étrendünk, nem volt faszán hangzatos szuperedzéstervünk... aztán mégis fejlődtünk...

2017. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Régen lóval közlekedtek és odaértek az emberek előbb utóbb ahova mentek. Meg az ősember barlangban lakott. Nehogy fejlődés legyen bakker. Idiota nézet, hogy ami régen jó volt, akkor azt kellene évtizedekig tartani ha van jobb megoldás. Fuck Logic.
2017. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat,igazán segítőkészek vagytok! :)
2017. júl. 21. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!