Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan adagoljam a Jumbo...

Hogyan adagoljam a Jumbo Professionalt?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem el komolyan edzeni terembe 185 cm és 65 kg vagyok, eddig Impact Whey Proteint használtam, híztam 1-2 kilót, de elfogyott és most fogok venni egy Jumbo Professional tömegnövelőt (állítólag jobb mint a zöld mert ez nem zsírosít annyira). Hogyan adagoljam majd? Ja és eddig mindig tejjel ittam a proteint, inkább igyam vízzel?

2017. júl. 21. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Remélem csak trollkodsz, ha nem akkor: minden tápkieg fölösleges pénzkidobás, multivitamin megéri, meg ha baj van akkor izületvédő. Enni kell, mindenki tud hizni csak nem eszel eleget.
2017. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja és még akarok venni hozzá egy Mega Daily One Plus multivitamint az jó lesz? :)
2017. júl. 21. 12:22
 3/17 szlory ***** válasza:
18%

Tartsd az előírt adagoláshoz magad. A tejet pedig sürgősen felejtsd el, az babákba, kis állatokba vagy max. a konyhába való. Szokd meg vízzel, a Scitec jóízű tud lenni, hogy a "gourmet" élményt kedvelők feneke is ki legyen nyalva. Max kevesebb vizet használj hozzá, hogy intenzívebb legyen - utána majd iszol még sima vizet, ha szomjas maradsz.


Nem mellesleg, a te edzettségi szinteden még erősíteni kell a vázizomzatot és porcokat (ezzel nem 1 hónapot, hanem 3-5öt kéne kibírnod), utána fogj bármilyen tömegnövelési programba. Amihez egyébiránt (ha Scitec-fan vagy) a Jumbo overkill. Javaslom megfontolni a Volumass 35-öt (a málnás mindenképp érdemes próbára, nem sok terméknél használják, kifejezetten szerettem), a különbözetből pedig kiegészítőkre is jut.


Remélem, tudtam segíteni.

2017. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szlory ***** válasza:
A Mega Daily önmagában kevés. A MultiPro pl egy jó alternatíva. Most az elején, egy kúra ízületvédő is mehet az előbb említett okokból, lehet akár a gyengébb is (régen Joint-X volt a neve, most nem néztem utána).
2017. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1. válaszoló miért lenne pénzkidobás? a tömegnövelő nehezen hízóknak, nehezen fejlődőknek lett kitalálva, meg nem bírok annyit enni mint az állat hogy ne kellene tömegnövelő na mind1 én saját véleményem amugy köszi mindenkinek :)
2017. júl. 21. 12:30
 6/17 anonim ***** válasza:

mit nehezen hizó... istenem ENNI KELL

nekem 8 tömjed magad jumboval, te pénzed

2017. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lapátolni is fogom
2017. júl. 21. 12:48
 8/17 Cortez70 ***** válasza:
48%
Sehogy,, ne cukros szart igyál.
2017. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
a zöld van tele cukorral állítólag és kevesebb benne a fehérje
2017. júl. 21. 13:36
 10/17 Cortez70 ***** válasza:
82%
Ebben is van. Ami jobb az pl a mex size max. Abban árpa és zab van, jó kis összetett ch.
2017. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!