Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek eros es izmos,...

Hogyan legyek eros es izmos, de ugyanakkor laza izomzatu is?

Figyelt kérdés

183 cm es 78 kg vagyok ,szalkas izomzatu vagyok, mar jo ideje edzem viszont szeretnek feljebb menni olyan 82 kg ra. Nagyobb darab szeretnek lenni, nem ez a zsiros hanem ugyanugy izmos. Leginkabb szelesebb vallat meg nagy hatat szeretnek.A kondizassal az a baj ,hogy hamar bekotok tole es ha netan utnom kene ,akkor kb egy egyenest nem fogok tudni. Tehat olyat edzesterv kene amitol nagyobb darabb leszek , de laza marad az izomzatom.

Elore is koszonom a valaszolat !:)


2017. júl. 22. 13:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ez nem így műkődik. Nem tudsz minden tulajdonságot egyetlen dologgal elérni és fent tartani. Izomnövelésrea legoptimálisabb a súlyzós edzés. Mellete sokat kell foglalkoznk a mobilitással, a nyújtással és különböző dinamikus mozgásformát is beiktatni. Akkor nem leszel kötött.
2017. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Cortez70 ***** válasza:
Ha eleget nyujtasz edzés után, akkor nem leszel kötött, merev. És sulyzos edzés kell, azzal haladsz megfelelően.
2017. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ertem :)

Pl: ilyen vizilabdas izomzatra gondoltam .

Az osszes nagydarab allat.

Oriasi vallak es hat.

Valami olyasmit szeretnek elerni

2017. júl. 22. 13:26
 4/32 Cortez70 ***** válasza:
Nagyon messze vannak az izmos formától. A legtöbb csak széles vállal rendelkezik és ennyi. De mellette nulla kar, nulla láb, zsíros has. Persze van egy-két kivétel akik jobb genetikajuak. Ha olyan akarsz lenni akkor tényleg elég némi saját testsúlyos edzés kis sulyzos kiegészítéssel. Akiket ismertem régen szolnoki pólósok azok edzettek sulyzokkal is néha és gumikötéllel, az úszás mellett.
2017. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Klanwarrior ***** válasza:
Az, hogy naturálon úgy bekötsz, hogy akadályoz a mozgásban, szerintem nem valószínű. Főleg 4 kiló izomtól nem. Minden edzés után nyújtani kell néhány percet, nyújtás nélkül egyébként is könnyebben lesérülsz idővel.
2017. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a 2014-es válogatott....jó nagy darab állatok mondhatom :D

2017. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Cortez70 ***** válasza:
A képen pl egy izmosabb sincs.
2017. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Akkor modositom a kerdesem.

82 kg ra szeretnek felmenni ugy ,hogy nagyobb darab legyek

De nem az a mozdulni nem biro statikus izomzatu pali ,hanem inkabb lazabb dinamikusabb ( de termeszetesen izmos)

Erre tudnatok valami gyakprlatot ?

Pl: Anthony Joshua boxolo , o is nagyon izmos , de mellette megis laza nem lassu/merev hanem utokepes

2017. júl. 22. 13:51
 9/32 anonim ***** válasza:
Már az első válaszban leírtam, továbbra se változott.
2017. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Klanwarrior ***** válasza:
A boxolók edzésének egy része konditermi edzés nagy súlyokkal. Just Sayin'...
2017. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!